Zbiórka Wózkiem przez Życie-dla Michała - zdjęcie główne

Wózkiem przez Życie-dla Michała

18 407 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 592 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Izabela Malinowska - awatar

Izabela Malinowska

Organizator zbiórki

Kilka słów o Michale

Michał był zdrowym młodym człowiekiem gdy w 2015 roku zdarzyło się to... i odmieniło jego życie. Trafił do szpitala i chwilę później usłyszał wyrok- zapalenie rdzenia kręgowego na tle udarowym. Pierwszy rok w chorobie spędził w różnych placówkach - nie kończące się badania, leki, rehabilitacja, przykucie do łóżka. Dotychczas jego pasją życiową było Judo, teraz zostały tylko wspomnienia i myśli jak sobie poradzić z dalszym życiem. Chyba każdy w takiej sytuacji myśli o poddaniu się. Brak perspektyw, na dobrą sprawę na samym początku drogi życiowej potrafi spowodować depresję i brak chęci do dalszej walki. Michałowi zajęło to sporo czasu... Dziś 5 lat po urazie podejmuje dalszą walkę, marzy o większej samodzielności. Niestety... Prawo Polskie nie przewiduje dla takich jak on odpowiedniego wsparcia w związku z czym musimy mu pomóc, żeby mógł dalej walczyć o siebie i swój los. Michałowi udało się odkupić używany aktywny wózek inwalidzki, ale... jest on nie do końca dopasowany do Michała, w związku z czym trudniej mu się poruszać. I to jest przyczyną że dokuczają mu obrzęki nóg. Głównym jego marzeniem jest wózek zamówiony dla niego, na jego wymiar ( Michał jest dużyyyy ma 198 cm wzrostu ). Koszt takiego wózka to kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jest jeszcze wiele innych potrzeb, między innymi rehabilitacja, sprzęt do ćwiczeń w domu oraz inne pomoce medyczne. Co tu ukrywać, jest tego naprawdę dużo... 

Mamy nadzieję, że chociaż część tych rzeczy uda się nam zakupić z zebranych środków na zbiórce dla niego.

Michał wie o naszej zbiórce i będzie wdzięczny za każdą złotówkę, która zbliży go do osiągnięcia celu.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Kamila Ławicka - awatar

  Kamila Ławicka

  03.04.21
  03.04.21

  Buteleczka z korkiem

 • Ewa-seria książek - awatar

  Ewa-seria książek

  01.04.21
  01.04.21

  Zbiórka za ksiazki

 • Asia Połomska - awatar

  Asia Połomska

  28.03.21
  28.03.21

  Bluzka

 • Asia Połomska - awatar

  Asia Połomska

  17.03.21
  17.03.21

  Pluszak

 • Anna Maria Magdalena - awatar

  Anna Maria Magdalena

  14.03.21
  14.03.21

  Nawilżacz

18 407 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 592 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Izabela Malinowska - awatar

Izabela Malinowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 592

Joanna Gąsiorowska - awatar
Joanna Gąsiorowska
30
Wiesia Sendlewska - awatar
Wiesia Sendlewska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Wioleta Puwalska - awatar
Wioleta Puwalska
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Martyna Kuchta - awatar
Martyna Kuchta
10
Ania część wpłaty za fanty - awatar
Ania część wpłaty za fanty
63
Agnieszka Kamińska-Włodarczyk - awatar
Agnieszka Kamińska-Włodarczyk
75
Agnieszka Budzyńska - awatar
Agnieszka Budzyńska
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
75

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij