Zbiórka pomoc dla bezdomnej kotki - zdjęcie główne

pomoc dla bezdomnej kotki

300 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Joanna Kozłowska - awatar

Joanna Kozłowska

Organizator zbiórki

Iskierka...to młoda koteczka znaleziona przez dobrą duszyczkę. żyje na wolności bo nie może jej przygarnąć. Karmi, dogląda, dba by nic jej się nie stało. Koteczka jest bardzo przyjazna, uwielbia być głaskana. Okazało się, że potrzebuje pomocy weterynarza. Zgłosiła się do nas po pomoc. My jesteśmy malutką skromną fundacją, która ma pod opieką już 3 psiaki wyciągnięte z fatalnych warunków z miejscowych przytulisk... plus 2 pieski w gminnych kojcach. Ostatnio także pod naszą opiekę trafiła starsza sunia, która od tygodnia spała i koczowała w polu. Utrzymujemy się tylko z wsparcia naszych darczyńców. Mimo ograniczonych środków nie mogliśmy odmówić pomocy. 

Koteczka została zabrana do weterynarza, zdiagnozowano świerzba, którego trzeba było leczyć. Koteczka, jako że żyje na wolności musiała przejść w trybie pilnym zabieg sterylizacji. Potrzebujemy środków by pokryć koszt zabiegu i leczenia. 

Bardzo prosimy o wsparcie: 

Fundacja "Pomocna Dłoń" 

Kawnice 84 a 

62-590 Golina


Aktualizacje


 • Joanna Kozłowska - awatar

  Joanna Kozłowska

  06.08.17
  06.08.17

  Wszystkim darczyńcom serdecznie dziekujemy za wpłaty dla Iskierki. DZięki Wam Kochani mamy środki na pokrycie długu u weterynarza. Iskierka bardzo Dziekuje :)

  Zdjęcie aktualizacji 6 826

Komentarze


 • natalia - awatar

  natalia

  29.07.17
  29.07.17

  dla Iskiereczki

  • Joanna Kozłowska - awatar

   Joanna Kozłowska - Organizator zbiórki

   06.08.17
   06.08.17

   Dziekujemy Kochani za wsparcie :)

300 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Joanna Kozłowska - awatar

Joanna Kozłowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Karolina Laskowska - awatar
Karolina Laskowska
20
Krystyna Ślęga - awatar
Krystyna Ślęga
20
Marta Patucha - awatar
Marta Patucha
10
Kamila - awatar
Kamila
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Elaa - awatar
Elaa
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Magda Nowak - awatar
Magda Nowak
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij