Zbiórka Świąteczna Zbiórka dla Dojo - zdjęcie główne

Świąteczna Zbiórka dla Dojo

6 510 zł  z 16 000 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Piotr Masztalerz - awatar

Piotr Masztalerz

Organizator zbiórki

W imieniu Fundacji Mały Samuraj i dojo Aikido Wrocław Aikikai jak co roku prosimy Was  o wsparcie naszych projektów.Walczymy z kolejną falą Pandemii! Przede wszystkim musimy utrzymać wynajem dojo i zabezpieczyć opłaty za czynsz i bieżące naprawy. W tym roku musimy już wyremontować bardzo wysłużone łazienki!

 W ubiegłych latach z Waszą pomocą mogliśmy między innymi:

 • PŁACIĆ REGULARNIE CZYNSZ ZA DOJO! DZIĘKUJEMY! 
 • Przetrwać Pandemię i dalej działać jako stałe dojo - Dziękujemy!

 • Wyremontować pokój uchideshi - mieszkających w dojo gości z Polski i zagranicy. 

 • wymienić wszystkie drzwi i lampy  w dojo 


 • wyremontować szatnie!

 • zorganizować Letni Obóz i zaprosić nauczycieli z zagranicy


 • utrzymać wynajem w dodatkowych lokalizacjach


 • zapewnić darmowe zajęcia dla osób w trudnej sytuacji. 

Żeby kontynuować naszą pracę jak zawsze potrzebujemy waszego wsparcia! Trening i dojo mogą być wspaniałym miejscem nowych przyjaźni i odpoczynku a czasem wręcz drugim domem i terapią. Jednak poważne projekty wymagają pieniędzy i czasem sama pasja nie wystarczy. Każda złotówka się liczy. Wspierając nas pomagasz przetrwać tej idei!
 Dziękujemy, dzięki Wam możemy skupić się na treningu!


Help us to survive COVID -19
As every year, the Maly Samuraj Foundation and our Aikido dojo – Wrocław Aikikai are asking for your help to support our non profit projects.
This years main project is to save the DOJO, our unique permanent space for Aikido.
Please help up to be ready for students . We have to save for our rent fee.
Over the last few years with your help we have managed to:
-rebuild the changing rooms and uchideshi room
- organise free aikido demos and free classes
-  run free introduction classes for public and private schools and kindergardens. - support costs of teaching our groups (such as rent fee, equipment etc)
- introduce many kids from orphanages to aikido (regular free aikido classes and summer camps.)
 In order to continue our work  we need your support. The dojo can be a great place to unwind, develop friendships, some times even act as a second home and, for some, even be a type of therapy.
However, serious projects need money – sometimes passion is not enough .Help us to keep these initiatives alive.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.12.2021
  25.12.2021

  Merry Christmas and keep the good actions going!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.12.2021
  03.12.2021

  Robicie wspaniałe rzeczy

6 510 zł  z 16 000 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Piotr Masztalerz - awatar

Piotr Masztalerz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 37

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 500
Atena - awatar
Atena
201
CHSA - awatar
CHSA
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Kathleen Norris - awatar
Kathleen Norris
200
Ewelina - awatar
Ewelina
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij