Zbiórka Pomoc rodzinie z 3 synów - zdjęcie główne

Pomoc rodzinie z 3 synów

64 240 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 769 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Marlena Bieńkowska - awatar

Marlena Bieńkowska

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo!

PODZIĘKOWANIE od Rodziny 

Składam w imieniu Rodziny  serdeczne podziękowania wszystkim ludziom dobrej woli za zaangażowanie i wsparcie udzielone po pożarze domu . Pragnę nadmienić, że cała zebrana kwota została przeznaczona na pokrycie kosztów związanych z odbudową domu . Dzisiaj już widzą swój dach nad głową. Pracy przed nimi jeszcze bardzo dużo. Już jest Ich , już go widać . Z każdym dniem wspólnymi siłami z ludźmi dobrego serca budują ten swój mały domek.

 

Z wyrazami wdzięczności

     Rodzina 

https://www.radiopik.pl/52,2690,23-czerwca-2023


Stan na dzień dzisiejszy 11.06.2023 wygląda tak że teraz trzeba zdjąć wylewkę i rozdzielić styropian od betonu aby można za darmo zutylizować.  Dopiero po tym i ocenie konstruktora można ruszać dalej z pracami  .  


Serdeczne podziękowania dla Wójt Gminy Lubiewo Joannay Jastak, przesympatycznej kobiety ,która zorganizowała rodzinie dach nad głową i nie muszą koczować pod namiotem , mają namiastkę cywilizacji w postaci przyczepy kempingowej  .

Zwracam się z kolejną prośbą, jeśli   ktoś z Państwa posiada materiał do do budowy domu. Bloczki suporex np itong 36cm,
pręty zbrojeniowe fi 12mm lub 15mm,
wata mineralna , membrana i folia paroizolacyjna
dachówki, rynny
2 kominy systemowe np. Linera fi200 minimetrów,
styropian 15 na chudziak ,
płyty re-gipsowe i płyty OSB 22 minimetry,
drzwi z framugami wewnętrzne  (jakiekolwiek),
płytki,
panele podłogowe,
podkład depron pod panele podłogowe , rury PCV 110mm kanalizacyjne , rury 50 PCV,
zlewy,
krany,
gniazdka,
przełączniki,
kable elektryczne instalacji , skrzynka do  rozdzielni,
żwir,
gips,
wszelkiej maści kleje i sylikony siatki na styropian do ocieplenia domu,
cement, na koniec ze względu na kwestie przechowywania

Zwracam się do Was z gorącą prośbą  o pomoc dla Rodziny z Suchej (gmina Lubiewo), która w dniu 27.05.2023r. , w jednej chwili została pozbawiona dachu nad głową, podstawowych sprzętów gospodarstwa domowego, oraz rzeczy codziennego użytku.  W wyniku pożaru spaleniu uległa konstrukcja dachu oraz część konstrukcyjna całego domu . Dom jest zniszczony i nie nadaje się do zamieszkania. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Domownicy zdążyli wyjść z budynku. Małżeństwo z trzema synami w wieku szkolnym,stracili wszystko, nic nie udało im się wynieść z płonącego domu, zostali z tym, w czym wyszli. Pieniądze ze zbiórki pomogą odbudować i wyposażyć dom.


Moi drodzy - już wiele razy pokazaliście jak potraficie się mobilizować i być solidarni.


Wierzę, że i tym razem wspólnie pokażemy naszą siłę. Będziemy bardzo wdzięczni za każdą pomoc, nawet tą najmniejszą.

Będziemy bardzo wdzięczni za każdą pomoc, nawet tą najmniejszą.


Sąsiedzi rodziny

https://expressbydgoski.pl/dramat-pracownika-ukw-w-bydgoszczy-i-jego-rodziny-stracili-dom-w-pozarze-trwa-zbiorka/ar/c1-17583059

Aktualizacje


 • Marlena Bieńkowska - awatar

  Marlena Bieńkowska

  26.09.2023
  26.09.2023

  PODZIĘKOWANIE od Rodziny
  Składam w imieniu Rodziny serdeczne podziękowania wszystkim ludziom dobrej woli za zaangażowanie i wsparcie udzielone po pożarze domu . Pragnę nadmienić, że cała zebrana kwota została przeznaczona na pokrycie kosztów związanych z odbudową domu . Dzisiaj już widzą swój dach nad głową. Pracy przed nimi jeszcze bardzo dużo. Już jest Ich , już go widać . Z każdym dniem wspólnymi siłami z ludźmi dobrego serca budują ten swój mały domek.

  Z wyrazami wdzięczności
  Rodzina

  Zdjęcie aktualizacji 129 281

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Robert - awatar

  Robert

  04.07.2023
  04.07.2023

  z pozdorwieniami Robert z Rodziną

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.05.2023
  30.05.2023

  Powodzenia!

 • Kasia - awatar

  Kasia

  29.05.2023
  29.05.2023

  Może potrzebna jest również jakaś pomoc rzeczowa?

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.05.2023
  29.05.2023

  Warto pomagać!

 • Wanda - awatar

  Wanda

  28.05.2023
  28.05.2023

  Nie można nie pomóc w takiej sytuacji

64 240 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 769 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Marlena Bieńkowska - awatar

Marlena Bieńkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 769

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Damian - awatar
Damian
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Justyna - awatar
Justyna
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij