Zbiórka Wsparcie dla Paulinki - zdjęcie główne

Wsparcie dla Paulinki

19 583 zł  z 19 000 zł (Cel)
Wpłaciło 329 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Zmniejszamy o 1000zł kwotę do zebrania! Z całego serca dziękujemy Polskiemu Kołu Niewidomych - Koło Powiatowe Kęty, za darowiznę 1000zł bezpośrednio na konto fundacji, przekazaną przez Auchan Bielsko Biała.

Kochani!!!
Paulinka początkiem lipca rozpoczęła naukę Brayla. Chcemy aby Paulina szła dwutorowo i Brayl będzie tylko wspomaganiem w nauce. Mamy  nadzieję że da radę normalnie czytać jak zdrowe dzieci.

Tyflopedagog która  uczy Paulinę Brayla jest zadowolona z jej postępów. Na każdych zajęciach poznaję nową literkę. Bardzo chętnie pracuje również w domu utrwalamy, ćwiczymy. Rozmawiając z tyflopedagog prowadzącą Paulinka zasugerowała nam zakup maszyny Braylowskiej która wspomoże i ułatwi jej naukę teraz jak i również w przyszłości.

I dlatego chcemy  prosić o pomoc w zbiórce na taką maszynę. Koszt takiej maszyny to ok 20 tys złotych.

Środki z 1 % podatku przeznaczane są na rehabilitację Pauliny, naukę brayla oraz na zakup pomocy. Z tego powodu otwieramy zbiórkę. Bardzo prosimy o pomoc.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Aleksandra Dryzner - awatar

  Aleksandra Dryzner

  10.01.2022
  10.01.2022

  Za fanty na bazarku

 • Urszula Niesyty - awatar

  Urszula Niesyty

  07.01.2022
  07.01.2022

  Bazarek Fundacji Pomóc Więcej - licytacja: ściereczki

 • Renata Jamróz - awatar

  Renata Jamróz

  07.01.2022
  07.01.2022

  "Bazarek "4 aniołki i książka Kuba Błaszczykowski ❤

 • Renata Jamróz - awatar

  Renata Jamróz

  23.12.2021
  23.12.2021

  Licytacja - anioł, stroik, wianek

 • Anna Lukaj - awatar

  Anna Lukaj

  20.12.2021
  20.12.2021

  Licytacje: Marek i czaszka jaguara, Operacja Złoto, Wielka Księga Basia, Puzzle Psi Patrol, Choinka rękodzieło

19 583 zł  z 19 000 zł (Cel)
Wpłaciło 329 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 329

Ewa Szczygieł - awatar
Ewa Szczygieł
11
Pani od kościoła - awatar
Pani od kościoła
100
tomek - awatar
tomek
1 000
Pani Lucyna koło kościoła Bulowice - awatar
Pani Lucyna koło kościoła Bulowice
20
Iza Szwed - awatar
Iza Szwed
20
Marta Fleszar Mikołajczyk - awatar
Marta Fleszar Mikołajczyk
43
Gosia - awatar
Gosia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Małgorzata K. - awatar
Małgorzata K.
200
Monika Chlebek - awatar
Monika Chlebek
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij