Zbiórka Psychologiczne wsparcie dzieci - miniaturka zdjęcia

Psychologiczne wsparcie dzieci Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Psychologiczne wsparcie dzieci - zdjęcie główne

Psychologiczne wsparcie dzieci

841 182 zł  z 1 000 000 zł (Cel)
Wpłaciło 841 095 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Komitet Ochrony Praw Dziecka od 1981 roku działa w zakresie ochrony praw i interesów dziecka. Pomoc KOPD - bezpłatna i kompleksowa, adresowana jest do rodziców, opiekunów, młodzieży i dzieci. Jesteśmy jedną z najstarszych polskich organizacji pożytku publiczego, działającą bezpłatnie i kompleksowo na rzecz dzieci i ich rodziców, opiekunów.

Zajmujemy się pomocą psychologiczną, prawną, prowadzimy mediacje, porady pedagogiczne. Organizujemy szkolenia dla profesjonalistów, warsztaty psychoedukacyjno-wsparciowe z zakresu edukacji emocjonalnej, praw dziecka.

Współpracujemy z instytucjami, biznesem, mediami. Organizujemy akcje społeczne, kampanie, projekty strategiczne, takie jak Konkurs Świat Przyjazny Dziecku, zbiórki, eventy: gale, koncerty. Ostatnie lata przyniosły nam wysyp próśb o pomoc- zgłaszają się dorośli, młodzież, rodziny uchodźcze. Dostajemy tygodniowo coraz większą liczbę próśb o pomoc - na każdy sygnał staramy się odpoweidzieć. Ale i nam potrzebna jest pomoc na zwiększoną liczbę konsultacji i porad.

W Polsce żyje około 7,5 mln dzieci, a około 9% z nich zmaga się z zaburzeniami wymagającymi profesjonalnej pomocy psychologicznej i prawnej. 

Dzięki współpracy z siecią Auchan i Donateo chcemy zebrać środki na realizowanie jeszcze większej ilości spotkań z psychologami, psychoterapeutami i prawnikami dla potrzebujących dzieci i ich rodzin. 

Dzięki kampanii Moc Dobrych Gestów Ty też możesz pomóc dzieciom i młodzieży znajdującym się w trudnych sytuacjach życiowych. 

Wesprzyj nas, proszę jednym kliknięciem: na dowolną, dogodną dla Ciebie kwotę :)

Więcej o nas na: kopd.pl i światprzyjaznydziecku.pl

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
841 182 zł  z 1 000 000 zł (Cel)
Wpłaciło 841 095 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 841 095

Logo Auchan
Klienci Auchan
841 091
Zebrane przez 841 091 wpłacających
Olaa - awatar
Olaa
20
Iryna Cherevata - awatar
Iryna Cherevata
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij