Zbiórka Psychologiczne wsparcie dzieci - zdjęcie główne

Psychologiczne wsparcie dzieci

841 182 zł  z 1 000 000 zł (Cel)
Wpłaciło 841 095 osób

Komitet Ochrony Praw Dziecka od 1981 roku działa w zakresie ochrony praw i interesów dziecka. Pomoc KOPD - bezpłatna i kompleksowa, adresowana jest do rodziców, opiekunów, młodzieży i dzieci. Jesteśmy jedną z najstarszych polskich organizacji pożytku publiczego, działającą bezpłatnie i kompleksowo na rzecz dzieci i ich rodziców, opiekunów.

Zajmujemy się pomocą psychologiczną, prawną, prowadzimy mediacje, porady pedagogiczne. Organizujemy szkolenia dla profesjonalistów, warsztaty psychoedukacyjno-wsparciowe z zakresu edukacji emocjonalnej, praw dziecka.

Współpracujemy z instytucjami, biznesem, mediami. Organizujemy akcje społeczne, kampanie, projekty strategiczne, takie jak Konkurs Świat Przyjazny Dziecku, zbiórki, eventy: gale, koncerty. Ostatnie lata przyniosły nam wysyp próśb o pomoc- zgłaszają się dorośli, młodzież, rodziny uchodźcze. Dostajemy tygodniowo coraz większą liczbę próśb o pomoc - na każdy sygnał staramy się odpoweidzieć. Ale i nam potrzebna jest pomoc na zwiększoną liczbę konsultacji i porad.

W Polsce żyje około 7,5 mln dzieci, a około 9% z nich zmaga się z zaburzeniami wymagającymi profesjonalnej pomocy psychologicznej i prawnej. 

Dzięki współpracy z siecią Auchan i Donateo chcemy zebrać środki na realizowanie jeszcze większej ilości spotkań z psychologami, psychoterapeutami i prawnikami dla potrzebujących dzieci i ich rodzin. 

Dzięki kampanii Moc Dobrych Gestów Ty też możesz pomóc dzieciom i młodzieży znajdującym się w trudnych sytuacjach życiowych. 

Wesprzyj nas, proszę jednym kliknięciem: na dowolną, dogodną dla Ciebie kwotę :)

Więcej o nas na: kopd.pl i światprzyjaznydziecku.pl

841 182 zł  z 1 000 000 zł (Cel)
Wpłaciło 841 095 osób

Wpłaty: 841 095

Logo Auchan
Klienci Auchan
841 091
Olaa - awatar
Olaa
20
Iryna Cherevata - awatar
Iryna Cherevata
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij