Zbiórka Wsparcie leczenia Grażyny Pawluś - zdjęcie główne

Wsparcie leczenia Grażyny Pawluś

50 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 

Nazywam się Grażyna Pawluś mam 65 lat i mieszkam na terenie powiatu sanockiego na Podkarpaciu. Jestem obecnie emerytką. W przeszłości pomagałam przez 28 lat chorym i niepełnosprawnym przykutym do łóżek na Podkarpaciu. Te doświadczenia nauczyły mnie wiary w dobre serca ludzi i prawdy że „dobro powraca, gdy się nim dzielisz”. Od kilku lat leczę się onkologicznie. Przeszłam operację nowotwora złośliwego, radioterapię, chemioterapię i brachyterapię. W ciągu 5 lat byłam już kilkakrotnie hospitalizowana, w tym w jednym z przypadków moje bóle były tak mocne, iż musiano wprowadzić mnie w śpiączkę farmakologiczną. Przez prawie 4 lata funkcjonowałam tylko dzięki morfinie. Na szczęście moje leczenie onkologiczne jest obecnie pod kontrolą i w tej chwili doskwiera mi głównie miażdżyca nóg, nadciśnienie tętnicze, astma i związane z tymi schorzeniami trudności z oddychaniem oraz trudności w poruszaniu się . Niestety leczenie nadciśnienia realizowane jest przeze mnie prywatnie.Ponoszę ogromne dla mnie koszty bo kilkuset złotowe opłaty za leki na nadciśnienie, astmę ( częściowo refundowane), koszty wizyt lekarskich u naczyniowca, koszty dojazdu do szpitala na wizyty kontrolne onkologiczne i na Oddział Chirurgii Naczyniowej. Powoli zaczynam myśleć o rozpoczęciu starań w opiece społecznej lub innych miejscach o wsparcie w postaci opieki pielęgnacyjnej,niestety nie wiem czy uda się to uzyskać. Koszt 1 wizyty lekarskiej w moim przypadku to 200 zł, koszt leków w 1 miesiącu to 600 zł.Utrzymuję się z emerytury w wysokości 1490 PLN i zasiłku pielęgnacyjnego oraz wsparcia rodziny. Ciężko to dla mnie wszystko pokryć, gdy wiem że muszę jeszcze opłacić rachunki za prąd,wodę, gaz, telefon, węgiel czy opłaty za żywność. Dlatego prośba do Państwa o wsparcie mojego leczenia. Dzięki Państwa dobremu sercu i darowiznom będę mogła kontynuować swoje leczenie,odetchnąć z ulgą przez przynajmniej kilka miesięcy do lata 2021 roku oraz myśleć z uśmiechem o przyszłości, ciesząc się starością z moją wnuczką i wnukiem. 

Szanowni Państwo

W ramach tej zbiórki na rzecz dofinansowania Fundacji dla Grażyny Pawluś z powiatu sanockiego liczy się każda Twoja darowizna — zarówno mała, jak i duża. Przyda się każdy grosz, na rzecz jej leczenia i wizyt lekarskich. Seniorom ciężko pokryć wszystkie niezbędne koszty leczenia i rehabilitacji ze swoich emerytur. Przez takie trudności i sytuację nie cieszą się starością z wnukami lub zgłębiając swoje zainteresowania i pasje. Ich codzienne problemy to jak przeżyć do 1 i bieżące rachunki. Dzięki tej zbiórce Pani Grażyna będzie miała zapewnione fundusze na codzienną walkę z chorobą. Pandemia COVID-19 niestety pogłębia te problemy. Chorzy onkologicznie i seniorzy należą do grupy ryzyka ciężkim przebiegiem zakażenia Koronawirusem. Dlatego wspierajmy Panią Grażynę. Ta Zbiórka Fundacji, jak każda inna akcja charytatywna Fundacji i jej dofinansowanie, jest rozliczana księgowo. Dziękujemy za Państwa wsparcie w tej walce. W przypadku pytań dotyczących zbiórki i Fundacji proszę o kontakt.


Marcin Mleczko

Fundacja Nieskończone Możliwości 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Fundacja Nieskończone Możliwości - awatar

    Fundacja Nieskończone Możliwości

    10.12.2021
    10.12.2021

    Kochani zbliżają się Święta Bożego narodzenia, z tej okazji chcemy wesprzeć kolejnym dofinansowaniem z tej zbiórki leczenie Pani Grażyny, emerytowanej pielęgniarki pomagającej innym przez długie lata. Teraz ona potrzebuje wsparcia. Prosimy was o jej wsparcie i pomoc w jej promocji. Dziękujemy za waszą dotychczasową pomoc. Wiemy jak była ona cenna. Dla osób chcących wesprzeć darowizną na konto bankowe : Fundacja Nieskończone Możliwości, Kraków Bank Pekao SA 38124014441111001068583607 dopisek oczywiście "leczenie Grażyny". Wydatki w ramach tego dofinansowania Fundacji są rozliczane księgowo Fundacji przez rodziców Katarzyny. Przekazane darowizny na Pomagam i rachunek mogą Państwo odliczyć od podatku ( ulga na darowizny i wsparcie pożytku, na podstawie dokumentu bankowego/pocztowego przelewu/wpłaty).

50 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 1

Kama Mikonowicz-Domańska - awatar
Kama Mikonowicz-Domańska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij