Zbiórka Wsparcie leczenia Grażyny Pawluś - miniaturka zdjęcia

Wsparcie leczenia Grażyny Pawluś Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wsparcie leczenia Grażyny Pawluś - zdjęcie główne

Wsparcie leczenia Grażyny Pawluś

100 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

MOI DRODZY ! Pani Grażyna przebywa obecnie z komplikacjami po radiologii  na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowym w Szpitalu w Sanoku i w najbliższym czasie uda się na do Szpitala w Przemyślu. Niestety komplikacje po radiologii, stosowanej w leczeniu onkologicznym Pani Grażyny doprowadziły do bardzo poważnego nagłego pogorszenia jej stanu zdrowia. Panią Grażynę czeka w najbliższym czasie rekonstrukcja tętnic obwodowych z powodów komplikacji spowodowanych radioterapią. Pani Grażyna kiedyś przez długie lata pomagała innym jako pielęgniarka na Podkarpaciu pomagając setkom pacjentów, dziś sama potrzebuje waszej pomocy. Dziękujemy za każdą darowiznę na rzecz tej PILNEJ zbiórki i wsparcie ponoszonych przez Panią Grażynę kosztów leczenia. Jej sytuacja socjalna jest zła, dlatego ta prośba do was. Wierzymy w wasze dobre Serca i kibicujemy Pani Grażynie w powrocie do zdrowia.

AKTUALIZACJA 30.08.2022 ( PILNA WIADOMOŚĆ )


Nazywam się Grażyna Pawluś jestem emerytowaną pielęgniarką i mam 67 lat, mieszkam na terenie powiatu sanockiego na Podkarpaciu. W przeszłości pomagałam przez 28 lat chorym i niepełnosprawnym przykutym do łóżek na Podkarpaciu. Te doświadczenia nauczyły mnie wiary w dobre serca ludzi i prawdy że „dobro powraca, gdy się nim dzielisz”. Od kilku lat leczę się onkologicznie. Przeszłam operację nowotwora złośliwego, radioterapię, chemioterapię i brachyterapię. W ciągu 5 lat byłam już kilkakrotnie hospitalizowana, w tym w jednym z przypadków moje bóle były tak mocne, iż musiano wprowadzić mnie w śpiączkę farmakologiczną. Przez prawie 4 lata funkcjonowałam tylko dzięki morfinie. Na szczęście moje leczenie onkologiczne jest obecnie pod kontrolą i w tej chwili doskwiera mi głównie miażdżyca nóg, nadciśnienie tętnicze, astma i związane z tymi schorzeniami trudności z oddychaniem oraz trudności w poruszaniu się . Niestety leczenie nadciśnienia realizowane jest przeze mnie prywatnie.Ponoszę ogromne dla mnie koszty bo kilkuset złotowe opłaty za leki na nadciśnienie, astmę ( częściowo refundowane), koszty wizyt lekarskich u naczyniowca, koszty dojazdu do szpitala na wizyty kontrolne onkologiczne i na Oddział Chirurgii Naczyniowej. Powoli zaczynam myśleć o rozpoczęciu starań w opiece społecznej lub innych miejscach o wsparcie w postaci opieki pielęgnacyjnej,niestety nie wiem czy uda się to uzyskać. Koszt 1 wizyty lekarskiej w moim przypadku to 200 zł, koszt leków w 1 miesiącu to 600 zł.Utrzymuję się z emerytury w wysokości 1490 PLN i zasiłku pielęgnacyjnego oraz wsparcia rodziny. Ciężko to dla mnie wszystko pokryć, gdy wiem że muszę jeszcze opłacić rachunki za prąd,wodę, gaz, telefon, węgiel czy opłaty za żywność. Dlatego prośba do Państwa o wsparcie mojego leczenia. Dzięki Państwa dobremu sercu i darowiznom będę mogła kontynuować swoje leczenie,odetchnąć z ulgą przez przynajmniej kilka miesięcy do lata 2021 roku oraz myśleć z uśmiechem o przyszłości, ciesząc się starością z moją wnuczką i wnukiem. 

Szanowni Państwo

W ramach tej zbiórki na rzecz dofinansowania Fundacji dla Grażyny Pawluś z powiatu sanockiego liczy się każda Twoja darowizna — zarówno mała, jak i duża. Przyda się każdy grosz, na rzecz jej leczenia i wizyt lekarskich. Seniorom ciężko pokryć wszystkie niezbędne koszty leczenia i rehabilitacji ze swoich emerytur. Przez takie trudności i sytuację nie cieszą się starością z wnukami lub zgłębiając swoje zainteresowania i pasje. Ich codzienne problemy to jak przeżyć do 1 i bieżące rachunki. Dzięki tej zbiórce Pani Grażyna będzie miała zapewnione fundusze na codzienną walkę z chorobą.  Dlatego wspierajmy Panią Grażynę. Ta Zbiórka Fundacji, jak każda inna akcja charytatywna Fundacji i jej dofinansowanie, jest rozliczana księgowo. Nasza Fundacja nie dysponuje niestety funduszami na pomoc Pani Grażynie. Także zmagamy się ze wzrostem cen i problemami finansowymi. Jednak postanowiliśmy o założeniu tej zbiórki, by spróbować jej pomóc. Chciałbym także podkreślić, że Fundacja posiada pełną dokumentację poświadczającą sytuację socjalną oraz potwierdzającą schorzenia i niepełnosprawności, czy też trwający proces leczenia i rehabilitacji. Dziękujemy za Państwa wsparcie w tej walce. W przypadku pytań dotyczących zbiórki i Fundacji proszę o kontakt.


Marcin Mleczko

Fundacja Nieskończone Możliwości 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Fundacja Nieskończone Możliwości - awatar

    Fundacja Nieskończone Możliwości

    28.12.2022
    28.12.2022

    https://pomagam.pl/zbiorkaswiateczna Kochani wciąż jeszcze kilkanaście rodzin potrzebujących nie otrzymało paczki świąteczno-noworocznej Fundacji. Prosimy was o datki, które pozwolą zrealizować wysyłkę paczek świąteczno-noworocznych do co najmniej 84 rodzin z chorym przewlekle lub niepełnosprawnym dzieckiem w rodzinie. W ramach wsparcia noworocznego chcemy także obdarować pomocą rzeczową (bony) kilku dodatkowych chorych dorosłych, w tym panią Grażynę. Dziękujemy za każdy datek :) Przy tej okazji składamy także wszystkim darczyńcom i innym pomagającym tej zbiórce najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Wesołych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia w gronie najbliższych oraz wszystkiego dobrego w 2023. Wszystkiego dobrego :) ) Pozdrawiamy, Fundacja Nieskończone Możliwości, Kraków Bank Pekao SA 38124014441111001068583607 dopisek oczywiście "paczki świąteczne" lub https://pomagam.pl/zbiorkaswiateczna

100 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kama Mikonowicz-Domańska - awatar
Kama Mikonowicz-Domańska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij