Wsparcie rozwoju - LVM Films

0 zł  z 10 000 zł (Cel)
Radosław Kreps - awatar

Radosław Kreps

Organizator zbiórki

Witam serdecznie !

Nazywam się Radosław Kreps i tworze amatorskie  teledyski i klipy wideo głównie dla subkultury HIP-HOP. W internecie prezentuję się jako L.V.M Films - Lens View Movies. 

Moja historia i pasja narodziła się  ponad 10 lat temu kiedy jako dziecko biegałem z moją siostrą po podwórku z telefonem który miał 3,2 MP, nagrywałem nim wszystko co się dało. Montowałem również badziewnie jak i nagrywałem... ale, nie zraziło mnie to wcale. Szukając sposobów na uzyskanie jak najlepszych efektów używając tragicznego sprzętu nauczyłem się wielu technik. Po tych 10 latach nabrałem trochę doświadczenia oraz poznałem ludzi którzy mi zaufali. Dzięki nim wypływam na morzę. Niestety moja pasja nie jest moim głównym środkiem dochodu.
Nie stać mnie również aby zaopatrzyć się w lepszy sprzęt.

Dotychczasowe "produkcje" (a trochę ich jest) wykonywałem kamerką GoPro oraz Nikonem. Wymienię teraz artystów którym robiłem obraz do muzyki : Warunia MS, Robson Pro, Mały LF, MN PG,  oraz jestem w trakcie współpracy z Rufuzem/Zbukiem

W tym roku ma zamiar również ruszyć z L.V.M Films Clip Project. Który polega na zrobienia NIEfizycznej płyty z teledyskami na której znajdą się różni wykonawcy. "Płyta" będzie się znajdowała na kanale Youtube. 

Za uzbierane pieniądze będę mógł zakupić nowy aparat, stabilizator, statyw oraz kilka innych potrzebnych narzędzi.  Jest to dla mnie bardzo ważne bo jest to moją pasją i chciałbym to zamienić na styl życia i czerpać z tego coraz większe korzyści. 

Liczę na waszą szczerą pomoc na realizację mojego marzenia oraz wierze że uda nam się uzbierać kwotę która ruszy mnie na przód. 

0 zł  z 10 000 zł (Cel)
Radosław Kreps - awatar

Radosław Kreps

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij