Zbiórka Wsparcie rozwoju - LVM Films - miniaturka zdjęcia

Wsparcie rozwoju - LVM Films

Radosław Kreps - awatar

Radosław Kreps

Organizator zbiórki

Witam serdecznie !

Nazywam się Radosław Kreps i tworze amatorskie  teledyski i klipy wideo głównie dla subkultury HIP-HOP. W internecie prezentuję się jako L.V.M Films - Lens View Movies. 

Moja historia i pasja narodziła się  ponad 10 lat temu kiedy jako dziecko biegałem z moją siostrą po podwórku z telefonem który miał 3,2 MP, nagrywałem nim wszystko co się dało. Montowałem również badziewnie jak i nagrywałem... ale, nie zraziło mnie to wcale. Szukając sposobów na uzyskanie jak najlepszych efektów używając tragicznego sprzętu nauczyłem się wielu technik. Po tych 10 latach nabrałem trochę doświadczenia oraz poznałem ludzi którzy mi zaufali. Dzięki nim wypływam na morzę. Niestety moja pasja nie jest moim głównym środkiem dochodu.
Nie stać mnie również aby zaopatrzyć się w lepszy sprzęt.

Dotychczasowe "produkcje" (a trochę ich jest) wykonywałem kamerką GoPro oraz Nikonem. Wymienię teraz artystów którym robiłem obraz do muzyki : Warunia MS, Robson Pro, Mały LF, MN PG,  oraz jestem w trakcie współpracy z Rufuzem/Zbukiem

W tym roku ma zamiar również ruszyć z L.V.M Films Clip Project. Który polega na zrobienia NIEfizycznej płyty z teledyskami na której znajdą się różni wykonawcy. "Płyta" będzie się znajdowała na kanale Youtube. 

Za uzbierane pieniądze będę mógł zakupić nowy aparat, stabilizator, statyw oraz kilka innych potrzebnych narzędzi.  Jest to dla mnie bardzo ważne bo jest to moją pasją i chciałbym to zamienić na styl życia i czerpać z tego coraz większe korzyści. 

Liczę na waszą szczerą pomoc na realizację mojego marzenia oraz wierze że uda nam się uzbierać kwotę która ruszy mnie na przód. 

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Radosław Kreps - awatar

Radosław Kreps

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij