Zbiórka Zbieram na nowe mięśnie - zdjęcie główne

Zbieram na nowe mięśnie

1 850 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Miłosz Klimczak - awatar

Miłosz Klimczak

Organizator zbiórki

Nazywam się Miłosz. Mam 34 lata. Od 23 lat zmagam się z nieuleczalną chorobą - zanikiem mięśni. Na co dzień poruszam się na wózku i jestem uzależniony od pomocy najbliższych.

Pierwszy promyk nadziei pojawił się w 1997 roku, kiedy dowiedziałem się o możliwości leczenia mojej choroby poprzez przeszczep komórek. Moje  życie zostało wycenione na 150 tys. dolarów.

Dzięki nieustannej walce moich rodziców, wsparciu ludzi dobrej woli i zbiórkom pieniędzy organizowanym w całej Polsce w 2001 roku udało mi się wyjechać na przeszczep do Korei Południowej. 

Do domu wróciłem pełen optymizmu i chęci do dalszej walki ożycie. Rozpocząłem intensywną rehabilitację. Stan mojego zdrowia  stopniowo się poprawiał. Mogłem sam wykonywać proste czynności, jak mycie zębów czy picie ze szklanki. Przy pomocy pionizatora potrafiłem stanąć na własnych nogach.

 Aby efekty przeszczepu utrzymały się, kolejny zabieg należało powtórzyć za 4 lata. Miał kosztować 90 tys. dolarów. To była przeszkoda nie do pokonania dla mojej rodziny. 

Wraz z upływem czasu choroba zaczęła postępować. Pojawiły się kłopoty z oddychaniem - obecnie śpię podłączony do respiratora.

W grudniu ubiegłego roku pojawiła się kolejna iskierka nadziei.Dowiedziałem się o możliwości przeszczepu komórek macierzystych z krwi pępowinowej.  Metoda jest eksperymentalna i wiąże się z ogromnymi kosztami. Rehabilitacja niezbędna do rozrostu przeszczepionych komórek i regeneracji osłabionych mięśni to kolejne obciążenie finansowe, któremu nie jestem w stanie sprostać.

Dlatego zwracam się z prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli, by pomogli mi po raz kolejny zawalczyć o moje życie.

Bardzo dziękuję za okazaną pomoc i szansę na lepsze życie.


                                                                                                                                       Miłosz Klimczak


Również mogą Państwo przekazywać swój 1% na konto Stowarzyszenia Pomocy Chorym na Dystrophie Musculorum, którego jestem podopiecznym.

NUMER KRS: 0000036364 z dopiskiem MIŁOSZ KLIMCZAK

Wspólnymi siłami! 1% Ma ogromną moc!

ww.pomocdlamilosza.pl

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.01.2017
  18.01.2017

  Na pewno się uda!

  • Miłosz Klimczak - awatar

   Miłosz Klimczak - Organizator zbiórki

   18.01.2017
   18.01.2017

   Dziękuje za wsparcie:) Z taką armią wspaniałych ludzi uda się!

1 850 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Miłosz Klimczak - awatar

Miłosz Klimczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 38

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Mariusz - awatar
Mariusz
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marta M. - awatar
Marta M.
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij