Zbieramy na rehabilitację Wsuwci

1 510 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby

Większość z Was kojarzy Wsuwkę - naszą małą podopieczną, która w wyniku wady rozwojowej ma niewykształcony jeden krag lędźwiowy i L3 zdeformowany, przez co ma problemy z poruszaniem się i nie wysikuje się niestety sama - wymaga regularnego wyciskania. 

Wszystko co możemy to ukierunkować ćwiczenia na reedukację chodu (by zaczęła stawiać tylne łapy i wyprowadzała krok) i starać się nie dopuścić do zaniku mięśni, których obecnie nie używa (bo kica a nie chodzi na 4 łapach). To bardzo istotne dla jej kondycji i komfortu funkcjonowania.

Poza tym Wsuwka jest kochanym, bardzo żywiołowym i spragnionym towarzystwa - zarówno ludzkiego jak i kociego - kociakiem. Bryka, podskakuje, uwielbia mizianie i zaczepia intensywnie inne koty w domu tymczasowym U Kiziora w Krakowie. 

Pomóżcie nam zebrać środki na jej regularną rehabilitację, badania, karmę i podkłady :-)
Komentarze


 • Piotr - awatar

  Piotr

  09.10.17
  09.10.17

  Koteczki jest wszędzie pełno ! Miałem okazje poznać, trzeba pomóc bo naprawdę wartooo ! ;)

 • Anna Malinowska - awatar

  Anna Malinowska

  05.10.17
  05.10.17

  Kiciu , zdrowiej no ludzkie serca czekają na Ciebie <3

 • Malutka :) - awatar

  Malutka :)

  23.09.17
  23.09.17

  Trzymamy kciuki za Wsuwcię!

 • Monika - awatar

  Monika

  20.08.17
  20.08.17

  Ależ ona jest dzielna :-)

1 510 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby

Wpłaty: 43

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
67
Hania - awatar
Hania
10
Marek Łysiak - awatar
Marek Łysiak
10
Natalia - awatar
Natalia
20
Małgorzata Biegańśka-Hendryk - awatar
Małgorzata Biegańśka-Hendryk
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dominika - awatar
Dominika
100
Piotr - awatar
Piotr
100
Anna Bródka - awatar
Anna Bródka
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij