Zbieramy na rehabilitację Wsuwci

1 510 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby

Większość z Was kojarzy Wsuwkę - naszą małą podopieczną, która w wyniku wady rozwojowej ma niewykształcony jeden krag lędźwiowy i L3 zdeformowany, przez co ma problemy z poruszaniem się i nie wysikuje się niestety sama - wymaga regularnego wyciskania. 

Wszystko co możemy to ukierunkować ćwiczenia na reedukację chodu (by zaczęła stawiać tylne łapy i wyprowadzała krok) i starać się nie dopuścić do zaniku mięśni, których obecnie nie używa (bo kica a nie chodzi na 4 łapach). To bardzo istotne dla jej kondycji i komfortu funkcjonowania.

Poza tym Wsuwka jest kochanym, bardzo żywiołowym i spragnionym towarzystwa - zarówno ludzkiego jak i kociego - kociakiem. Bryka, podskakuje, uwielbia mizianie i zaczepia intensywnie inne koty w domu tymczasowym U Kiziora w Krakowie. 

Pomóżcie nam zebrać środki na jej regularną rehabilitację, badania, karmę i podkłady :-)
Komentarze


 • Piotr - awatar

  Piotr

  09.10.2017
  09.10.2017

  Koteczki jest wszędzie pełno ! Miałem okazje poznać, trzeba pomóc bo naprawdę wartooo ! ;)

 • Anna Malinowska - awatar

  Anna Malinowska

  05.10.2017
  05.10.2017

  Kiciu , zdrowiej no ludzkie serca czekają na Ciebie <3

 • Malutka :) - awatar

  Malutka :)

  23.09.2017
  23.09.2017

  Trzymamy kciuki za Wsuwcię!

 • Monika - awatar

  Monika

  20.08.2017
  20.08.2017

  Ależ ona jest dzielna :-)

1 510 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby

Wpłaty: 43

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
67
Hania - awatar
Hania
10
Marek Łysiak - awatar
Marek Łysiak
10
Natalia - awatar
Natalia
20
Małgorzata Biegańśka-Hendryk - awatar
Małgorzata Biegańśka-Hendryk
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dominika - awatar
Dominika
100
Piotr - awatar
Piotr
100
Anna Bródka - awatar
Anna Bródka
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij