Zbiórka Różnorodność to my - miniaturka zdjęcia

Różnorodność to my

Zbiórka Różnorodność to my - zdjęcie główne

Różnorodność to my

420 zł z 420 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 

Różnorodność to my.

Warszawa to miasto różnorodności. Wszyscy - niezależnie od płci, orientacji seksualnej, wieku, stopnia sprawności, zamożności, koloru skóry, wyznania, czy pochodzenia - powinni czuć się tu swobodnie.

Spotykamy się z wieloma stereotypami krążącymi wokół naszych podopiecznych, które krzywdzą. My, czyli Fundacja Daj Herbatę oraz Fundacja Ergo Sum, która prowadzi Klubokawiarnię Życie jest fajne zatrudniając w niej 25 osób ze spektrum autyzmu. Przed nami Warszawskie Dni Różnorodności, w których chcemy wziąć udział, ponieważ nasi podopieczni dla większości społeczeństwa są "inni". A nie są - mają prawo do pracy, miłości, przyjaźni, szacunku, kultury i sztuki.

Ale czy to możliwe, aby organizacja pomagająca osobom bezdomnym mogła współpracować z osobami ze spektrum autyzmu?

Tak!

W ramach Dni Różnorodności przygotowaliśmy plan działań lokalnych tj.: Żywa Biblioteka, warsztaty, sadzenie ogródka, a także koncert - wszystko odbędzie się w Klubokawiarni Życie jest Fajne. W związku z tym zbieramy fundusze na organizacje eventu, w którym wezmą udział mieszkańcy Warszawy, w tym nasi podopieczni. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Sylwia Mróz - awatar

    Sylwia Mróz

    11.08.18
    11.08.18

    Przed nami Warszawskie Dni Różnorodności, na Ochocie przy Klubokawiarni Życie jest Fajne 💙 W ramach działań lokalnych: Żywa Biblioteka, warsztaty, sadzenie ogródka, a także koncert Najświętszy i Jedyny Cud Wladca Ska Świata Jego Wysokość SKADYKTATOR 🌟 W związku z tym zbieramy fundusze na organizacje eventu - #różnorodnośćtoMy 🙂 Zachęcam 💯

420 zł z 420 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 8

Basia Madej - awatar
Basia Madej
230
Julita - awatar
Julita
50
Sylwia Mróz - awatar
Sylwia Mróz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
mikołaj - awatar
mikołaj
10
Sławek - awatar
Sławek
20
Ania - awatar
Ania
20
Marta B. - awatar
Marta B.
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij