Zbiórka Różnorodność to my - zdjęcie główne

Różnorodność to my

420 zł  z 420 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób

Różnorodność to my.

Warszawa to miasto różnorodności. Wszyscy - niezależnie od płci, orientacji seksualnej, wieku, stopnia sprawności, zamożności, koloru skóry, wyznania, czy pochodzenia - powinni czuć się tu swobodnie.

Spotykamy się z wieloma stereotypami krążącymi wokół naszych podopiecznych, które krzywdzą. My, czyli Fundacja Daj Herbatę oraz Fundacja Ergo Sum, która prowadzi Klubokawiarnię Życie jest fajne zatrudniając w niej 25 osób ze spektrum autyzmu. Przed nami Warszawskie Dni Różnorodności, w których chcemy wziąć udział, ponieważ nasi podopieczni dla większości społeczeństwa są "inni". A nie są - mają prawo do pracy, miłości, przyjaźni, szacunku, kultury i sztuki.

Ale czy to możliwe, aby organizacja pomagająca osobom bezdomnym mogła współpracować z osobami ze spektrum autyzmu?

Tak!

W ramach Dni Różnorodności przygotowaliśmy plan działań lokalnych tj.: Żywa Biblioteka, warsztaty, sadzenie ogródka, a także koncert - wszystko odbędzie się w Klubokawiarni Życie jest Fajne. W związku z tym zbieramy fundusze na organizacje eventu, w którym wezmą udział mieszkańcy Warszawy, w tym nasi podopieczni. 

Komentarze


  • Sylwia Mróz - awatar

    Sylwia Mróz

    11.08.2018
    11.08.2018

    Przed nami Warszawskie Dni Różnorodności, na Ochocie przy Klubokawiarni Życie jest Fajne 💙 W ramach działań lokalnych: Żywa Biblioteka, warsztaty, sadzenie ogródka, a także koncert Najświętszy i Jedyny Cud Wladca Ska Świata Jego Wysokość SKADYKTATOR 🌟 W związku z tym zbieramy fundusze na organizacje eventu - #różnorodnośćtoMy 🙂 Zachęcam 💯

420 zł  z 420 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób

Wpłaty: 8

Basia Madej - awatar
Basia Madej
230
Julita - awatar
Julita
50
Sylwia Mróz - awatar
Sylwia Mróz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
mikołaj - awatar
mikołaj
10
Sławek - awatar
Sławek
20
Ania - awatar
Ania
20
Marta B. - awatar
Marta B.
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij