Różnorodność to my.

Warszawa to miasto różnorodności. Wszyscy - niezależnie od płci, orientacji seksualnej, wieku, stopnia sprawności, zamożności, koloru skóry, wyznania, czy pochodzenia - powinni czuć się tu swobodnie.

Spotykamy się z wieloma stereotypami krążącymi wokół naszych podopiecznych, które krzywdzą. My, czyli Fundacja Daj Herbatę oraz Fundacja Ergo Sum, która prowadzi Klubokawiarnię Życie jest fajne zatrudniając w niej 25 osób ze spektrum autyzmu. Przed nami Warszawskie Dni Różnorodności, w których chcemy wziąć udział, ponieważ nasi podopieczni dla większości społeczeństwa są "inni". A nie są - mają prawo do pracy, miłości, przyjaźni, szacunku, kultury i sztuki.

Ale czy to możliwe, aby organizacja pomagająca osobom bezdomnym mogła współpracować z osobami ze spektrum autyzmu?

Tak!

W ramach Dni Różnorodności przygotowaliśmy plan działań lokalnych tj.: Żywa Biblioteka, warsztaty, sadzenie ogródka, a także koncert - wszystko odbędzie się w Klubokawiarni Życie jest Fajne. W związku z tym zbieramy fundusze na organizacje eventu, w którym wezmą udział mieszkańcy Warszawy, w tym nasi podopieczni. 

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Komentarze

  • Sylwia Mróz - awatar

    Sylwia Mróz

    11.08.18
    11.08.18

    Przed nami Warszawskie Dni Różnorodności, na Ochocie przy Klubokawiarni Życie jest Fajne 💙 W ramach działań lokalnych: Żywa Biblioteka, warsztaty, sadzenie ogródka, a także koncert Najświętszy i Jedyny Cud Wladca Ska Świata Jego Wysokość SKADYKTATOR 🌟 W związku z tym zbieramy fundusze na organizacje eventu - #różnorodnośćtoMy 🙂 Zachęcam 💯

Wpłaty - 8

Basia Madej - awatar
230
Basia Madej
Julita - awatar
50
Julita
Sylwia Mróz - awatar
20
Sylwia Mróz
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
mikołaj - awatar
10
mikołaj
Sławek - awatar
20
Sławek
Ania - awatar
20
Ania
Marta B. - awatar
20
Marta B.

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij