Zbiórka Różnorodność to my - zdjęcie główne

Różnorodność to my

420 zł  z 420 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób

Różnorodność to my.

Warszawa to miasto różnorodności. Wszyscy - niezależnie od płci, orientacji seksualnej, wieku, stopnia sprawności, zamożności, koloru skóry, wyznania, czy pochodzenia - powinni czuć się tu swobodnie.

Spotykamy się z wieloma stereotypami krążącymi wokół naszych podopiecznych, które krzywdzą. My, czyli Fundacja Daj Herbatę oraz Fundacja Ergo Sum, która prowadzi Klubokawiarnię Życie jest fajne zatrudniając w niej 25 osób ze spektrum autyzmu. Przed nami Warszawskie Dni Różnorodności, w których chcemy wziąć udział, ponieważ nasi podopieczni dla większości społeczeństwa są "inni". A nie są - mają prawo do pracy, miłości, przyjaźni, szacunku, kultury i sztuki.

Ale czy to możliwe, aby organizacja pomagająca osobom bezdomnym mogła współpracować z osobami ze spektrum autyzmu?

Tak!

W ramach Dni Różnorodności przygotowaliśmy plan działań lokalnych tj.: Żywa Biblioteka, warsztaty, sadzenie ogródka, a także koncert - wszystko odbędzie się w Klubokawiarni Życie jest Fajne. W związku z tym zbieramy fundusze na organizacje eventu, w którym wezmą udział mieszkańcy Warszawy, w tym nasi podopieczni. 

Komentarze


  • Sylwia Mróz - awatar

    Sylwia Mróz

    11.08.2018
    11.08.2018

    Przed nami Warszawskie Dni Różnorodności, na Ochocie przy Klubokawiarni Życie jest Fajne 💙 W ramach działań lokalnych: Żywa Biblioteka, warsztaty, sadzenie ogródka, a także koncert Najświętszy i Jedyny Cud Wladca Ska Świata Jego Wysokość SKADYKTATOR 🌟 W związku z tym zbieramy fundusze na organizacje eventu - #różnorodnośćtoMy 🙂 Zachęcam 💯

420 zł  z 420 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób

Wpłaty: 8

Basia Madej - awatar
Basia Madej
230
Julita - awatar
Julita
50
Sylwia Mróz - awatar
Sylwia Mróz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
mikołaj - awatar
mikołaj
10
Sławek - awatar
Sławek
20
Ania - awatar
Ania
20
Marta B. - awatar
Marta B.
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij