Tomek Olesiński autorska płyta

4 262 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 84 osoby
Tomek Olesiński - awatar

Tomek Olesiński

Organizator zbiórki

Nazywam się Tomek Olesiński

Są tacy, którym mnie nie trzeba przedstawiać i tutaj chciałbym wyrazić Im swoją wdzięczność, za to, że są przy mnie, wspierają i chcą słuchać tego, co piszę i próbuję śpiewać od ponad trzydziestu lat. 

Ale przedstawiam się tym z Was, którzy nie mają pojęcia, kim jestem i nigdy o mnie nie słyszeli. Dziękuję, że chcecie poświęcić swój cenny czas na czytanie tego tekstu. Być może zechcecie wesprzeć mnie w realizacji mojego marzenia. Żeby tak się stało, postaram się opowiedzieć o tym, co śpiewam, o czym śpiewam i jak zamierzam zrealizować to marzenie.

Od wielu lat rozmyślałem, że warto nagrać i wydać moje piosenki, choćby po to, żeby ocalić je od zapomnienia. Choćby po to, żeby, gdy już mnie nie będzie, rodzina i znajomi mogli sobie przypomnieć, co im próbowałem przez całe życie przekazać. Nie miałem jednak pomysłu, jak zbudować z piosenek spójną opowieść...

I nagle, ni stąd, ni zowąd przyszła mi do głowy taka  myśl, że mimo, iż nowe utwory wciąż powstają w mojej głowie,  ciągle śpiewam piosenki, które napisałem gdy miałem 15 lat i mimo, że nieuchronnie zbliżam się do pięćdziesiątki, one są wciąż aktualne. 

Od tego czasu zmieniło się wokół niemal wszystko. Z chłopca stałem się dojrzałym facetem, zmienił się ustrój, gospodarka, miasta i wsie, zniknęły granice, a to, co wtedy napisałem jest wciąż aktualne. 

Jakim cudem? A no takim, że piszę o wartościach, o ludzkich zachowaniach, o miłości, samotności, o emocjach. O tym, że ludzie piją alkohol, biorą narkotyki, bo nie radzą sobie z otaczającą rzeczywistością. To niezmiennie aktualne tematy. 

Może właśnie dlatego postanowiłem zatytułować płytę "Wszystko się zmienia". Trochę przekornie, bo skoro wszystko się zmienia, to czemu moje stare piosenki są wciąż aktualne?


Wszystko wskazuje na to, że za kilka dni wejdziemy do studia, żeby zarejestrować materiał na płytę.

Pracujemy w gronie znakomitych artystów. 

Piotrek Górka na kontrabasie, we współpracy z Tomkiem Drozdkiem grającym na instrumentach perkusyjnych, tworzą wspaniałą sekcję.
Mateusz Ulczok, brzmieniem akordeonu, pięknie wypełnia przestrzeń moich piosenek.
Genialny fotografik, Marek Wesołowski, pokaże naszą pracę i zrealizuje promocyjne materiały filmowe.

To dla mnie zaszczyt, że mogę pracować z takimi osobowościami!

Już nie mogę się doczekać efektu!:-)


A teraz prośba do Was, Kochani.

Wydanie płyty to dla mnie poważnie wyzwanie, nie tylko artystyczne, ale też finansowe.

Gdy zechcecie mnie wesprzeć finansowo, by przyczynić się do podniesienia jakości projektu, będzie mi ogromnie miło.

Jeśli znacie kogoś, kto może pomóc finansowo, prześlijcie mu, proszę link do mojej zbiórki.


Świadomość tego, że tworzymy tę płytę razem, już dodaje mi wiatru w skrzydła, a co najważniejsze, utwierdza w przekonaniu, że warto!


Dla tych, którzy zdecydują się przekazać na mój projekt cząstkę swoich, ciężko zarobionych pieniędzy, przygotowałem specjalne prezenty:


* Każdy, kto wpłaci minimum 20 zł, otrzyma  płytę z dedykacją

* Każdy, kto wpłaci minimum 50 zł, otrzyma płytę z dedykacją i dwuosobowe zaproszenie na        mój koncert w dowolnym czasie i miejscu.

* Każdy, kto wpłaci minimum 100 zł otrzyma płytę z dedykacją, dwuosobowe zaproszenie na          mój koncert w dowolnym czasie i miejscu oraz pamiątkową koszulkę

* Każdy kto wpłaci minimum 500 zł otrzyma płytę z dedykacją, dwuosobowe zaproszenie na         mój koncert w dowolnym czasie i miejscu, pamiątkową koszulkę oraz specjalne podziękowania   na okładce płyty

* Każdy kto wpłaci minimum 1000 zł otrzyma płytę z dedykacją, dwuosobowe zaproszenie na       mój koncert w dowolnym czasie i miejscu, pamiątkową koszulkę, specjalne podziękowania na     okładce płyty oraz mój prywatny koncert solowy, przygotowany specjalnie dla niego.


To jak, Towarzysze?! Pomożecie???:-)

Aktualizacje


 • Tomek Olesiński - awatar

  Tomek Olesiński

  05.04.2017
  05.04.2017

  Wyznania spod hasioka
  Odcinek II

Komentarze


 • Basia - awatar

  Basia

  21.04.2017
  21.04.2017

  😉

  • Tomek Olesiński - awatar

   Tomek Olesiński - Organizator zbiórki

   22.04.2017
   22.04.2017

   :-*

 • Evcia - awatar

  Evcia

  20.04.2017
  20.04.2017

  Ma być dobra płyta! no!

  • Tomek Olesiński - awatar

   Tomek Olesiński - Organizator zbiórki

   20.04.2017
   20.04.2017

   Będzie! :-)

 • Christoph Olesinski - awatar

  Christoph Olesinski

  20.04.2017
  20.04.2017

  Powodzenia!👍

  • Tomek Olesiński - awatar

   Tomek Olesiński - Organizator zbiórki

   20.04.2017
   20.04.2017

   ;-) dzięki!

 • Zajazd pod Caryńską - awatar

  Zajazd pod Caryńską

  05.04.2017
  05.04.2017

  Powodzenia !!!

  • Tomek Olesiński - awatar

   Tomek Olesiński - Organizator zbiórki

   06.04.2017
   06.04.2017

   Seba, na Ciebie zawsze można liczyć! Dzięki :-)

 • rodzina Stańków:) - awatar

  rodzina Stańków:)

  05.04.2017
  05.04.2017

  Razem z płytą zapraszamy serdecznie do Nas :-)

  • Tomek Olesiński - awatar

   Tomek Olesiński - Organizator zbiórki

   06.04.2017
   06.04.2017

   Tak jest! :-) Dzięki wielkie!

4 262 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 84 osoby
Tomek Olesiński - awatar

Tomek Olesiński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 84

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
BeJot - awatar
BeJot
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Dziwny - awatar
Dziwny
135
Basia - awatar
Basia
50
Paskuda - awatar
Paskuda
30
Jadwiga Laszczak - awatar
Jadwiga Laszczak
20
Aleksandra Frydryszek - awatar
Aleksandra Frydryszek
300
Evcia - awatar
Evcia
20
Christoph Olesinski - awatar
Christoph Olesinski
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij