Zbiórka Pomagam,uzależnionym alkoholowo - miniaturka zdjęcia

Pomagam,uzależnionym alkoholowo

Zbiórka Pomagam,uzależnionym alkoholowo - zdjęcie główne

Pomagam,uzależnionym alkoholowo

61 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Łukasz Ryjoch - awatar

Łukasz Ryjoch

Organizator zbiórki

Witam serdecznie, prowadzę profil na instagram, Łukasz trzeźwy Polak, gdzie pomagam ludziom uzależnionym alkoholowo, nie spodziewałem się że będzie tak dużo chętnych do walki z nałogiem, jednak potrzebne są środki finansowe,jedna wszywka to tysiąc złotych i rok nie picia, ale najbardziej na tabletki z disurfiranem, o nazwie anticol, dlatego zdecydowałem się założyć zrzutkę i spróbować pomóc chętnym na życie w trzeźwości, myślę że z Waszą pomocą można uratować nie jedną osobę a całe rodziny, za każdą pomoc dziękuję bardzo. Dlaczego pomagam? Kiedyś mi też ktoś pomógł, nie żyjemy poto by tylko brać czasem trzeba coś dać! Pozdrawiam serdecznie i dziękuję w imieniu swoim i potrzebujących 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Łukasz Ryjoch - awatar

  Łukasz Ryjoch

  04.06.19
  04.06.19

  1 Tabletki Anticol kupione, każdy sukces ma swój początek

  Zdjęcie aktualności 32 370

61 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Łukasz Ryjoch - awatar

Łukasz Ryjoch

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Gosia Frącz - awatar
Gosia Frącz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
QMonica - awatar
QMonica
20
Łukasz Ryjoch - awatar
Łukasz Ryjoch
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij