Zbiórka Pomagam,uzależnionym alkoholowo - miniaturka zdjęcia

Pomagam,uzależnionym alkoholowo Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomagam,uzależnionym alkoholowo - zdjęcie główne

Pomagam,uzależnionym alkoholowo

62 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Ryjoch - awatar

Łukasz Ryjoch

Organizator zbiórki

Witam serdecznie, prowadzę profil na instagram, Łukasz trzeźwy Polak, gdzie pomagam ludziom uzależnionym alkoholowo, nie spodziewałem się że będzie tak dużo chętnych do walki z nałogiem, jednak potrzebne są środki finansowe,jedna wszywka to tysiąc złotych i rok nie picia, ale najbardziej na tabletki z disurfiranem, o nazwie anticol, dlatego zdecydowałem się założyć zrzutkę i spróbować pomóc chętnym na życie w trzeźwości, myślę że z Waszą pomocą można uratować nie jedną osobę a całe rodziny, za każdą pomoc dziękuję bardzo. Dlaczego pomagam? Kiedyś mi też ktoś pomógł, nie żyjemy poto by tylko brać czasem trzeba coś dać! Pozdrawiam serdecznie i dziękuję w imieniu swoim i potrzebujących 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Łukasz Ryjoch - awatar

  Łukasz Ryjoch

  04.06.2019
  04.06.2019

  1 Tabletki Anticol kupione, każdy sukces ma swój początek

  Zdjęcie aktualizacji 32 370

62 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Ryjoch - awatar

Łukasz Ryjoch

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Sławomir Bałchan - awatar
Sławomir Bałchan
1
Gosia Frącz - awatar
Gosia Frącz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
QMonica - awatar
QMonica
20
Łukasz Ryjoch - awatar
Łukasz Ryjoch
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij