Zbiórka Pomóż wrócić do normalności ... - zdjęcie główne

Pomóż wrócić do normalności ...

111 178 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 331 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Radek Wojtecki - awatar

Radek Wojtecki

Organizator zbiórki

⚠️Dnia 06.11.2020 roku o godzinie 09:04 stanowisko kierowania komendy powiatowej państwowej straży pożarnej w Chodzieży otrzymało informacje o pożarze budynku mieszkalnego w miejscowości Podstolice.⚠️


🚨Do działań natychmiast zadysponowano 3 zastępy gaśnicze z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Chodzieży, zastępy ochotniczej straży pożarnej z Podstolic, Budzynia oraz Margonina.

Po dojeździe pierwszych zastępów zastano rozwinięty pożar budynku.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz przystąpili do gaszenia palącego się budynku.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie został poszkodowany. Przybyły na miejsce zrm przebadał jedną osobę. Osoba ta nie wymagała hospitalizacji.

❗❌❗❌❗❌❗WAŻNA INFORMACJA ❗❌❗❌❗❌❗


W wyniku pożaru rodzina straciła dosłownie wszystko, zostało tylko to co mieli na sobie uciekając z budynku. Jak informuje portal,, Sołectwo Podstolice '' rodzina potrzebuje tak naprawdę wszystko ( naczynia, środki czystości, sprzęt AGD, meble, koce, pościele itp...)

Nie bądź bierny! Dobro wraca!


Tekst źródłowy: 

Powiat Chodzieski 112

https://www.facebook.com/PCH.112/


Aktualizacje


 • Radek Wojtecki - awatar

  Radek Wojtecki

  15.01.2021
  15.01.2021

  Kochani! Przedstawiam Wam głównych bohaterów. Firma Jack-Dom Budowa Domów "pod klucz". Mimo niesprzyjającej pogody pni absokutnie nie zwalniają tempa! Panowie! Z całego serca dziękujemy!

  Zdjęcie aktualizacji 61 594

Komentarze


 • Anonim - awatar

  Anonim

  12.01.2021
  12.01.2021

  Te błyskawice to nie zachęcają do ofiarności lub promowania zbiórki. Mimo to pozdrawiam organizatora.

  • Radek Wojtecki - awatar

   Radek Wojtecki - Organizator zbiórki

   12.01.2021
   12.01.2021

   Pozdrawiam i dziękuję za pomoc pogorzelcom ;) ⚡⚡⚡

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.12.2020
  23.12.2020

  ... trzymajcie się .

 • MPMP - awatar

  MPMP

  30.11.2020
  30.11.2020

  Czytajcie Biblię! Proście o wszystko Jezusa, On jest jedynym pośrednikiem u Boga. Odrzućcie zło, te wszystkie "błyskawice". Powodzenia!

 • Marek i Kasia - awatar

  Marek i Kasia

  28.11.2020
  28.11.2020

  Zdrowia i szybkiej realizacji planow zyczymy

 • Michał Kowalski - awatar

  Michał Kowalski

  27.11.2020
  27.11.2020

  :)

111 178 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 331 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Radek Wojtecki - awatar

Radek Wojtecki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 331

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Filip - awatar
Filip
200
Jagoda - awatar
Jagoda
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Elżbieta Werkowska - awatar
Elżbieta Werkowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Lukasz - awatar
Lukasz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij