Zbiórka Pomóż wrócić do normalności ... - miniaturka zdjęcia

Pomóż wrócić do normalności ...

Zbiórka Pomóż wrócić do normalności ... - zdjęcie główne

Pomóż wrócić do normalności ...

103 205 zł z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 270 osób
Wpłać teraz
 
Radek Wojtecki - awatar

Radek Wojtecki

Organizator zbiórki

⚠️Dnia 06.11.2020 roku o godzinie 09:04 stanowisko kierowania komendy powiatowej państwowej straży pożarnej w Chodzieży otrzymało informacje o pożarze budynku mieszkalnego w miejscowości Podstolice.⚠️


🚨Do działań natychmiast zadysponowano 3 zastępy gaśnicze z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Chodzieży, zastępy ochotniczej straży pożarnej z Podstolic, Budzynia oraz Margonina.

Po dojeździe pierwszych zastępów zastano rozwinięty pożar budynku.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz przystąpili do gaszenia palącego się budynku.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie został poszkodowany. Przybyły na miejsce zrm przebadał jedną osobę. Osoba ta nie wymagała hospitalizacji.

❗❌❗❌❗❌❗WAŻNA INFORMACJA ❗❌❗❌❗❌❗


W wyniku pożaru rodzina straciła dosłownie wszystko, zostało tylko to co mieli na sobie uciekając z budynku. Jak informuje portal,, Sołectwo Podstolice '' rodzina potrzebuje tak naprawdę wszystko ( naczynia, środki czystości, sprzęt AGD, meble, koce, pościele itp...)

Nie bądź bierny! Dobro wraca!


Tekst źródłowy: 

Powiat Chodzieski 112

https://www.facebook.com/PCH.112/


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Radek Wojtecki - awatar

  Radek Wojtecki

  12.11.20
  12.11.20

  Part 1/2 Ofiarowali Państwo tak wiele, że nikt z nas się tego nie spodziewał! 😍 Taki odgłos, taka reakcja jest cudowna i bezcenna💓 nikt z Was nie musiał tego robić, a jednak stanęliście na wysokości zadania😍💓 Jesteście najlepsi i nikt tego nie zmieni💪💪 Dzięki Wam rodzina nie musi się martwić o niezbędne rzeczy 👏👏👏 Chętne Panie pomagały przy segregacji otrzymanych darowizn 😊😊 Wczoraj rodzina odebrała najpotrzebniejsze rzeczy, ciepłe kurtki, środki czystości. Resztę będą systematycznie od nas odbierać 😍😍 Radość w oczach Pani Anity i jej rodziny jest bezcenna 💓💓💓 Teraz kolejnym naszym celem będzie odbudowa domu🏠 Można wpłacać pieniążki na zbiórkę odbudowy. Jeszcze raz w Ich imieniu i imieniu Sołtysa wsi serdecznie dziękujemy za wszystko 😍😍 To dzięki Wam człowiek nawet przy tak wielkiej tragedii potrafi dostrzec światełko radości 😍😍😍 Jesteście BOHATERAMI i nikt Wam tego nie odbierze!! BRAWO! 👏👏👏👏 Tekst źródłowy: Sołectwo Podstolice

  Zdjęcie aktualizacji 58 016

Komentarze


 • Michał Kowalski - awatar

  Michał Kowalski

  27.11.20
  27.11.20

  :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.11.20
  17.11.20

  ♥️

 • D i Ł - awatar

  D i Ł

  17.11.20
  17.11.20

  Powodzenia...... Dobro wraca pozdrawiam

 • Dordor - awatar

  Dordor

  14.11.20
  14.11.20

  ❤️

 • Ciotka :) - awatar

  Ciotka :)

  14.11.20
  14.11.20

  Mała cegiełka :)

103 205 zł z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 270 osób
Wpłać teraz
 
Radek Wojtecki - awatar

Radek Wojtecki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 270

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Michał Kowalski - awatar
Michał Kowalski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Witold Grochowski - awatar
Witold Grochowski
200
Asia Margonin - awatar
Asia Margonin
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij