Zbiórka Świąteczna KWIATO-Paczka - zdjęcie główne

Świąteczna KWIATO-Paczka

2 821 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 118 osób
Agata Mirowska - awatar

Agata Mirowska

Organizator zbiórki

Kochani, 

Jak co roku z adminami oficjalnej grupy Kwiatonators planujemy akcję świątecznej kwiato paczki. 

Co roku zbieramy zgłoszenia od najbardziej potrzebujących członków grupy, osób w trudnych sytuacjach materialnych. Następnie każdy z adminów robi i wysyła paczkę do jednej z takich osób, jeśli zgłoszeń jest więcej angażujemy w to również innych chętnych grupowiczów, którzy też mogą wykonać paczkę bądź dołożyć się do zrzutki na nie.

W tamtym roku nie było tak dużo zgłoszeń i trochę czasu zajęło zbieranie ich, dlatego część zebranych środków planujemy przekazać na różne fundacje/schroniska/domy dziecka.

Pomóżcie nam sprawić, aby te święta były choć trochę udane dla wszystkich członków naszej społeczności. Dobro wraca!


2 821 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 118 osób
Agata Mirowska - awatar

Agata Mirowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 118

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
stary - awatar
stary
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paulina - awatar
Paulina
11
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ada S. - awatar
Ada S.
9
Monika Cieślik - awatar
Monika Cieślik
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Dorota Grzegorczyk - awatar
Dorota Grzegorczyk
35

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij