Wybieg marzeń

7 725 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 162 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Czy zastanawialiście się kiedyś nad jakością życia bezdomnych psów?

Jak żyją, czego potrzebują najbardziej? Czy mogą być szczęśliwe i korzystać z życia? Czy może mają depresję, zdesperowane i znudzone bez końca oczekują na ludzi, którzy dadzą im dom? Czy każdy dzień jest taki sam czy jednak czasem zdarza się coś ciekawego i emocjonującego? Czy mogą wychodzić na spacery i bawić się? Czy nawiązują przyjaźnie?

 

Tworząc Ośrodek Adopcyjny Fundacji Niechciane i Zapomniane - SOS dla Zwierząt przy ul. Malowniczej mieliśmy wizję, by stworzyć miejsce przyjazne i bezpieczne. Miejsce, gdzie psy nie tylko będą najedzone i wyleczone, ale także uśmiechnięte. Gdzie będą miały wszystko, czego potrzebują (z wyjątkiem jednej, rzeczy, której nie możemy im dać – prawdziwego domu).

 

Mamy nadzieję, że nasz plan udał się przynajmniej częściowo. Dziś wiemy, że niektóre psy dopiero w naszym ośrodku zaznają tzw. normalności i że tak naprawdę, często jest im lepiej w ośrodku, w boksie, niż w u dotychczasowych opiekunów.

 

Mają dobre jedzenie, świeżą wodę, zabawki, spacery. Zimą ciepłe koce czy słomę w budzie, a latem baseniki i zacienione boksy. Jednak wciąż zastanawiamy się co jeszcze możemy zrobić by było im po prostu fajniej. By mogły jeszcze intensywniej cieszyć się życiem, oczekując na swoich ludzi i rzadziej oglądać świat zza krat. Niestety nie ma takiej fizycznej możliwości, by codziennie każdego psa wyprowadzić na spacer poza teren, a wiemy że one w większości bardzo potrzebują przygód i nowych bodźców.

 

Ponieważ pojawiła się możliwość zagospodarowania dużego terenu za naszym ośrodkiem (ok. 3000 m2), wizja stworzenia tam kilku dużych wybiegów jest coraz bliżej urzeczywistnienia. Chcielibyśmy zagospodarować ten teren tak, by psy mogły spędzać dzień poza boksami na świeżym powietrzu, mając również możliwość schronienia się przed opadami czy słońcem. W ten sposób połączone w zgodne stadka będą mogły bawić się, ganiać, wygrzewać się w słońcu, tarzać, spać, kopać dołki, czy spędzać czas z wolontariuszami na pieszczotach i pielęgnacji.

 

Chcemy, by teren otoczony był mocnym ogrodzeniem z podmurówką. Na każdym wybiegu znajdą się wiaty lub budy, wodopoje, baseniki i place zabaw. Koszt takiej inwestycji to minimum ok. 10 000 złotych, dlatego niezbędna będzie Wasza pomoc.

 

Razem stwórzmy miejsce, w którym bezdomne zwierzęta czują się szczęśliwe i bezpieczne.  Bo bezdomność można trochę osłodzić. Ich los jest w naszych rękach.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Ania Kopczynska - awatar

  Ania Kopczynska

  09.06.2019
  09.06.2019

  :)

 • Mima - awatar

  Mima

  09.06.2019
  09.06.2019

  Trzymam kciuki za szybki koniec zbiórki 👍🏻

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.06.2019
  05.06.2019

  Powodzenia!!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.05.2019
  29.05.2019

  będzie wspaniale

7 725 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 162 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 162

Klaudia - awatar
Klaudia
20
Malgorzata P - awatar
Malgorzata P
40
Asia - awatar
Asia
100
Aga P - awatar
Aga P
50
Diana - awatar
Diana
10
Agaa - awatar
Agaa
20
maria - awatar
maria
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Wiosna:) - awatar
Wiosna:)
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij