Wybieg marzeń

7 665 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 160 osób
Wpłać teraz
 

Czy zastanawialiście się kiedyś nad jakością życia bezdomnych psów?

Jak żyją, czego potrzebują najbardziej? Czy mogą być szczęśliwe i korzystać z życia? Czy może mają depresję, zdesperowane i znudzone bez końca oczekują na ludzi, którzy dadzą im dom? Czy każdy dzień jest taki sam czy jednak czasem zdarza się coś ciekawego i emocjonującego? Czy mogą wychodzić na spacery i bawić się? Czy nawiązują przyjaźnie?

 

Tworząc Ośrodek Adopcyjny Fundacji Niechciane i Zapomniane - SOS dla Zwierząt przy ul. Malowniczej mieliśmy wizję, by stworzyć miejsce przyjazne i bezpieczne. Miejsce, gdzie psy nie tylko będą najedzone i wyleczone, ale także uśmiechnięte. Gdzie będą miały wszystko, czego potrzebują (z wyjątkiem jednej, rzeczy, której nie możemy im dać – prawdziwego domu).

 

Mamy nadzieję, że nasz plan udał się przynajmniej częściowo. Dziś wiemy, że niektóre psy dopiero w naszym ośrodku zaznają tzw. normalności i że tak naprawdę, często jest im lepiej w ośrodku, w boksie, niż w u dotychczasowych opiekunów.

 

Mają dobre jedzenie, świeżą wodę, zabawki, spacery. Zimą ciepłe koce czy słomę w budzie, a latem baseniki i zacienione boksy. Jednak wciąż zastanawiamy się co jeszcze możemy zrobić by było im po prostu fajniej. By mogły jeszcze intensywniej cieszyć się życiem, oczekując na swoich ludzi i rzadziej oglądać świat zza krat. Niestety nie ma takiej fizycznej możliwości, by codziennie każdego psa wyprowadzić na spacer poza teren, a wiemy że one w większości bardzo potrzebują przygód i nowych bodźców.

 

Ponieważ pojawiła się możliwość zagospodarowania dużego terenu za naszym ośrodkiem (ok. 3000 m2), wizja stworzenia tam kilku dużych wybiegów jest coraz bliżej urzeczywistnienia. Chcielibyśmy zagospodarować ten teren tak, by psy mogły spędzać dzień poza boksami na świeżym powietrzu, mając również możliwość schronienia się przed opadami czy słońcem. W ten sposób połączone w zgodne stadka będą mogły bawić się, ganiać, wygrzewać się w słońcu, tarzać, spać, kopać dołki, czy spędzać czas z wolontariuszami na pieszczotach i pielęgnacji.

 

Chcemy, by teren otoczony był mocnym ogrodzeniem z podmurówką. Na każdym wybiegu znajdą się wiaty lub budy, wodopoje, baseniki i place zabaw. Koszt takiej inwestycji to minimum ok. 10 000 złotych, dlatego niezbędna będzie Wasza pomoc.

 

Razem stwórzmy miejsce, w którym bezdomne zwierzęta czują się szczęśliwe i bezpieczne.  Bo bezdomność można trochę osłodzić. Ich los jest w naszych rękach.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Ania Kopczynska - awatar

  Ania Kopczynska

  09.06.19
  09.06.19

  :)

 • Mima - awatar

  Mima

  09.06.19
  09.06.19

  Trzymam kciuki za szybki koniec zbiórki 👍🏻

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.06.19
  05.06.19

  Powodzenia!!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.05.19
  29.05.19

  będzie wspaniale

7 665 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 160 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 160

Asia - awatar
Asia
100
Aga P - awatar
Aga P
50
Diana - awatar
Diana
10
Agaa - awatar
Agaa
20
maria - awatar
maria
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Wiosna:) - awatar
Wiosna:)
20
Filip Lipczak - awatar
Filip Lipczak
20
Grażyna Górowska - awatar
Grażyna Górowska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij