Zbiórka PANLEUKOPENIA- uciec śmierci - zdjęcie główne

PANLEUKOPENIA- uciec śmierci

1 612 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Magda Kopczyńska - awatar

Magda Kopczyńska

Organizator zbiórki

Przytrafiło się nam coś, na co nie byłyśmy gotowe. Coś, od czego nie ma nic gorszego dla nas. Coś, czego nie życzymy najgorszemu wrogowi.

PANLEUKOPENIA.

Nie wiadomo skąd, kiedy, od kogo. 

Rutynowe karmienie, ale tego ranka nie zapomnę nigdy.  Jeden moment, dwa martwe kociaki. Kilkumiesięczny i kilkutygodniowy. 12h wcześniej wszytko było dobrze, jadły, bawiły się, domagały się uwagi.  A wtedy, musiałam przekładać sztywne i zimne ciałka... Pełno pytań, zero odpowiedzi.

Nasza śp. Malinka ma jeszcze 5 przybranego rodzeństwa, które walczy o życie. Testy wykazały panleukopenie. Są pod opieką świetnych weterynarzy, ale chyba każdy, kto miał styczność z panleukopenią wie, że tu potrzeba cudu, aby wszystkie przeżyły. 

Od dwóch dni maluszki mają podawaną surowicę, antybiotyki, kroplówki.  Walczą. Minęła druga doba.  Ale nie możemy jeszcze świętować. Ta choroba ma prawie 100% śmiertelność wśród maluchów. 

Oprócz tej 5tki, mamy jeszcze inne kociaki narażone na wirus. Na szczęście, żadnych objawów nie mają, i już są po podaniu surowicy.  Pod stałą obserwacją. 

I chociaż pieniadze są ostatnią rzeczą, o której chcemy mysleć, to jednak dług w lecznicy mocno wzrósł, a nie możemy stracić zaufania lecznicy.. dlatego prosimy o wsparcie finansowe i duchowe oraz trzymanie mocno kciuków za nasze maluchy. 

Wszystkie pomieszczenia zostały już zdezynfekowane.  Środki czystości, wywóz śmieci i gratów, maty dezynfekcyjne to kolejne pieniądze. Niemałe. Kolejne kilka stów.

Komentarze


 • Ewa S - awatar

  Ewa S

  08.08.2018
  08.08.2018

  Jestem pełna szacunku. Wielkie serce to najpiękniejsza rzecz na świecie

 • Wioletta Cherkowska - awatar

  Wioletta Cherkowska

  07.08.2018
  07.08.2018

  Życzę Wam maluchy zdrówka i dobrych domków

 • Bea Ta - awatar

  Bea Ta

  04.08.2018
  04.08.2018

  Niech wracaja maluchy szybko do zdrowia!!!😢😢😢

 • Iwona - awatar

  Iwona

  04.08.2018
  04.08.2018

  Kochane maluszki...oby udało im się wygrać walkę z chorobą.

1 612 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Magda Kopczyńska - awatar

Magda Kopczyńska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 28

Gabioszek - awatar
Gabioszek
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Wioletta Janik - awatar
Wioletta Janik
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania i Jacek - awatar
Ania i Jacek
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Sylwia - awatar
Sylwia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewa S - awatar
Ewa S
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij