Zbiórka Suczka wyrzucona z auta - miniaturka zdjęcia

Suczka wyrzucona z auta

Zbiórka Suczka wyrzucona z auta - zdjęcie główne

Suczka wyrzucona z auta

600 zł z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać teraz
 

 Kolejny telefon i kolejny psi dramat . We wsi Karolina woj. mazowieckie został wyrzucony pies . Psinka przerażona biega za autami.
Nie może uwierzyć że Pan ją zostawił , że już nie wróci :(
Jak wiecie w ostatnich dniach  pod naszą opiekę trafiły dwie wyrzucone suczki ciężko chore  i podrzucone pod siedzibę fundacji 4-tygodniowe kociątko..
Nie potrafimy odwrócić wzroku i nie pomoc .
Tej suczce zawalił się świat..
Kochani finansowo nie damy rady bez Waszej pomocy :( 

Zbiórka została ustawiona na sterylizacje ( 300 zł ) odpchlenie , odrobaczenie (140)testy na wirusy (100), szczepienia (60) oraz karmę . 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.09.18
  28.09.18

  Trzymam kciuki za przywrócenie wiary w ludzi u tego psiaka.

 • Beata - awatar

  Beata

  27.09.18
  27.09.18

  dla suni

600 zł z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 16

Magda - awatar
Magda
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Dagmara Bielawska-Karasiewicz - awatar
Dagmara Bielawska-Karasiewicz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
EwaG - awatar
EwaG
20
Anna Surmińska - awatar
Anna Surmińska
20
Beata - awatar
Beata
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij