Zbiórka MALEŃSTWO przy DRODZE - POMOCY ! - zdjęcie główne

MALEŃSTWO przy DRODZE - POMOCY !

630 zł z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób

Potrzebna błyskawiczna pomoc dla malutkiej suni, którą ktoś wyrzucił przy drodze jak śmieć. 

Psina pewnie nie waży więcej niż 3 kilogramy. Na razie nie pozwala do siebie podejść, sama też woli trzymać się z daleka. Mieszkańcy pobliskich domostw zostawiają jej rano jedzenie, wsiadają do aut i jadą do pracy,  do swoich obowiązków, do swojej codzienności...

A to maleństwo wciąż czeka...

Sunia póki co okupuje miejsce przy domu, który znajduje się najbliżej ulicy, czyli pewnie tu gdzie ostatni raz widziała się ze swoim właścicielem.

Musiała zostać wyrzucona z auta, bo nadal reaguje na zatrzymujące się samochody. 

My już wiemy, że nikt po nas nie przyjedzie. 

Jedno jest pewne - nie możemy jej tak tam zostawić.

Dlatego właśnie potrzebujemy pomocy LUDZI DOBREGO SERCA !

Potrzebujemy funduszy na pierwszy miesiąc hotelikowania (nie sądzimy by to maleństwo dłużej szukało domu), sunia musi też zostać wysterylizowana, odrobaczona, zaszczepiona i zaczipowana. 

Gdy już będzie miała komplet zabiegów znajdziemy jej najcudowniejszy dom na świecie, aby już nigdy nikt jej nie skrzywdził.

Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy !

To dzięki WAM Darczyńcom, to maleństwo może mieć inny świat niż kawałek trawy przy drodze.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.06.17
  01.06.17

  Czyli udało się! SUPER

 • Mira - awatar

  Mira

  01.06.17
  01.06.17

  Trzymaj się mały.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.05.17
  31.05.17

  O Boże, jakie maleństwo!

  • Łaskie Zwierzoluby - awatar

   Łaskie Zwierzoluby - Organizator zbiórki

   01.06.17
   01.06.17

   Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie wpłaty. To dzięki WAM udało się pomóc suni. Pchełka jest już bezpieczna pod opieką naszej fundacji :)

630 zł z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób

Wpłaty: 19

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Mira - awatar
Mira
50
Slawek - awatar
Slawek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jolanta Bednarek - awatar
Jolanta Bednarek
60
Agnieszka - awatar
Agnieszka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Mariusz Jakóbczak - awatar
Mariusz Jakóbczak
50
Malgorzata - awatar
Malgorzata
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij