Zbiórka Owczarkowaty w lesie - POMOCY !! - zdjęcie główne

Owczarkowaty w lesie - POMOCY !!

600 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób

Wiemy, że zdjęcia psa z terenu są kiepskie, ale nie było nas tam z aparatem, cieszymy się jednak, że mamy jakiekolwiek zdjęcia z miejsca wyrzucenia psa.

Głębokie lasy w woj. łódzkim. Pasy zieleni ciągną się przez dobrych kilka kilometrów. Grzybiarze znają te tereny, a takie nazwy miejscowości jak Żagliny czy Siedlce wiele im mówią. 

I wyobraźcie sobie, że w tej głuszy i ciszy leśnej wyrzucono psa... 

Jakim trzeba byś skur...... żeby tak postąpić...

Owczarkowaty niestety jest zabiedzony. Ma mocno wyczuwalne żebra i kości miednicy. 

Potrzebujemy dla niego naprawdę dobrej karmy i preparatów odżywczo-witaminowych. musimy go odrobaczyć, odpchlić, zaszczepić i zaczipować. Na kastrację będzie trzeba trochę poczekać, aż pies nabierze masy, wzmocni się, teraz taki zabieg nie byłby bezpieczny. To automatycznie oznacza dłuższy pobyt psiaka u nas, a co za tym idzie większe koszty...

Dlatego właśnie zwracamy się do wszystkich LUDZI DOBREGO SERCA  abyście pomogli nam uratować tego pięknego psa. Jest młody, jeszcze całe życie przed nim. On nadal lgnie do człowieka mimo, że to właśnie człowiek zgotował mu taki los. 

Kiedyś ktoś nam powiedział -"Nie uratujecie wszystkich psów, odpuśćcie sobie".... 

Cóż....nie mamy takich nierealnych myśli. Nasze myśli są tu i teraz - teraz właśnie jest owczarkowaty, którego trzeba uratować.

Bardzo WAS prosimy - wesprzyjcie jego zbiórkę chociażby najmniejszymi wpłatami - takimi, na jakie każdego jest stać. 

Za każdą wpłatę po stokroć dziękujemy :)


Aktualizacje


 • Łaskie Zwierzoluby - awatar

  Łaskie Zwierzoluby

  06.10.2017
  06.10.2017

  Dziękujemy Wszystkim za pomoc dla psiaka - dzięki WAM udało mu się pomóc i jest już szczęśliwy w nowym domu :)

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.08.2017
  29.08.2017

  biedna psinka znudzil się i wyrzucono go w lesie .Sa ludzie którzy nie posiadaja serca

600 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
80
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Daniela - awatar
Daniela
10
Slawek - awatar
Slawek
20
Paulina - awatar
Paulina
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Marek Rekma - awatar
Marek Rekma
5
Jolanta Rzepecka - awatar
Jolanta Rzepecka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Aldona Kozmowska Benecka - awatar
Aldona Kozmowska Benecka
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij