Zbiórka Owczarkowaty w lesie - POMOCY !! - zdjęcie główne

Owczarkowaty w lesie - POMOCY !!

600 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób

Wiemy, że zdjęcia psa z terenu są kiepskie, ale nie było nas tam z aparatem, cieszymy się jednak, że mamy jakiekolwiek zdjęcia z miejsca wyrzucenia psa.

Głębokie lasy w woj. łódzkim. Pasy zieleni ciągną się przez dobrych kilka kilometrów. Grzybiarze znają te tereny, a takie nazwy miejscowości jak Żagliny czy Siedlce wiele im mówią. 

I wyobraźcie sobie, że w tej głuszy i ciszy leśnej wyrzucono psa... 

Jakim trzeba byś skur...... żeby tak postąpić...

Owczarkowaty niestety jest zabiedzony. Ma mocno wyczuwalne żebra i kości miednicy. 

Potrzebujemy dla niego naprawdę dobrej karmy i preparatów odżywczo-witaminowych. musimy go odrobaczyć, odpchlić, zaszczepić i zaczipować. Na kastrację będzie trzeba trochę poczekać, aż pies nabierze masy, wzmocni się, teraz taki zabieg nie byłby bezpieczny. To automatycznie oznacza dłuższy pobyt psiaka u nas, a co za tym idzie większe koszty...

Dlatego właśnie zwracamy się do wszystkich LUDZI DOBREGO SERCA  abyście pomogli nam uratować tego pięknego psa. Jest młody, jeszcze całe życie przed nim. On nadal lgnie do człowieka mimo, że to właśnie człowiek zgotował mu taki los. 

Kiedyś ktoś nam powiedział -"Nie uratujecie wszystkich psów, odpuśćcie sobie".... 

Cóż....nie mamy takich nierealnych myśli. Nasze myśli są tu i teraz - teraz właśnie jest owczarkowaty, którego trzeba uratować.

Bardzo WAS prosimy - wesprzyjcie jego zbiórkę chociażby najmniejszymi wpłatami - takimi, na jakie każdego jest stać. 

Za każdą wpłatę po stokroć dziękujemy :)


Aktualizacje


 • Łaskie Zwierzoluby - awatar

  Łaskie Zwierzoluby

  06.10.2017
  06.10.2017

  Dziękujemy Wszystkim za pomoc dla psiaka - dzięki WAM udało mu się pomóc i jest już szczęśliwy w nowym domu :)

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.08.2017
  29.08.2017

  biedna psinka znudzil się i wyrzucono go w lesie .Sa ludzie którzy nie posiadaja serca

600 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
80
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Daniela - awatar
Daniela
10
Slawek - awatar
Slawek
20
Paulina - awatar
Paulina
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Marek Rekma - awatar
Marek Rekma
5
Jolanta Rzepecka - awatar
Jolanta Rzepecka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Aldona Kozmowska Benecka - awatar
Aldona Kozmowska Benecka
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij