Zbiórka Wyzwanie rowerowe dla Alana - zdjęcie główne

Wyzwanie rowerowe dla Alana

10 303 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 105 osób

Przedstawiamy Wam ekipę, która składa się z czterech skrajnie różnych osób, a właściwie pięciu. Mają całkowicie inne charaktery, ale łączy ich jedna pasja i ogromna wola walki. Postanowili w spontaniczny sposób spożytkować nadmiar energii i w nietypowy sposób  pomóc dzieciom w walce z nowotworem na oddziałach onkologicznych w  Polsce. Przy okazji chcą zrealizować parę podróżniczych marzeń rowerowych. To dopiero początek!

Ich aktualnym celem jest zebranie pieniędzy dla Alana, podopiecznego Fundacji Cancer Fighters.

U Alana w ubiegłym roku zdiagnozowano nowotwór tkanek miękkich, który dał przerzuty na miednicę żebra i płuca, wiele cykli chemioterapii spowodowało, że sytuację udało się nieco opanować. Obecnie chłopiec jest w trakcie przyjmowania chemii podtrzymującej, największy guz, który jest umiejscowiony za lewym uchem Wojownika i który spowodował, że nie widzi na lewe oko, jest pod stałą kontrolą lekarz. Możliwe, że jak Alan dorośnie i ryzyko operacji będzie mniejsze to guz zostanie usunięty. 


Najbliższym celem dwóch Oskarów, Adriana i Leszka jest wycieczka rowerowa do Gdańska. Czas realizacji: trzy dni. 


Zachęcamy wszystkich do śledzenia wyprawy naszych przyjaciół oraz wsparcia specjalnej zbiórki, która powstała w związku z ich akcją.

Komentarze


 • Karolina - awatar

  Karolina

  03.07.20
  03.07.20

  Brawo dla chłopaków!! Zdrówka dla Alana

 • Maria P - awatar

  Maria P

  20.06.20
  20.06.20

  Gratulacje chłopaki !

 • Maja - awatar

  Maja

  28.05.20
  28.05.20

  Super pomysł, miłej przejażdżki chłopaki!

10 303 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 105 osób

Wpłaty: 105

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Jakub Kardyński licytacja koszulki KS Częstochowianka - awatar
Jakub Kardyński licytacja koszulki KS Częstochowianka
600
leszek - awatar
leszek
10
Don Pedro - awatar
Don Pedro
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
700
Kręgle Oski - awatar
Kręgle Oski
50
Karolina - awatar
Karolina
50
mateusz szadkowski koszulka najman - awatar
mateusz szadkowski koszulka najman
150

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij