Zbiórka Wrzodziejące zapalenie jelit - zdjęcie główne

Wrzodziejące zapalenie jelit

1 046 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Magdalena Walczak - awatar

Magdalena Walczak

Organizator zbiórki

Hej, mam na imię Magda! :) Jestem 18-nastoletnią dziewczyną, która chciałaby wrócić do dawnego życia.  Dwa lata temu zdiagnozowano mi wrzodziejące zapalenie jelita grubego (colitis ulcerosa) i wtedy cały świat mi się zawalił. Przez chorobę podłamałam się fizycznie jak i psychicznie(zaburzenia odżywiania, depresja i stany lękowe). Uwielbiałam sport:biegać jeździć na rolkach, na rowerze, a teraz boję się wyjść z domu z powodu przykrości, jakie może przynieść mi choroba. Do tej pory byłam leczona na oddziale dziecięcym w szpitalu wojewódzkim w Gdańsku. Jestem lekooporna, więc lekarz nie zapisywał mi wiele leków po nieudanym leczeniu sterydami i immunosupresantami.  Zakwalifikowałam się wtedy na leczenie biologiczne(Infliximab), niestety dokończyć je muszę już na oddziale dla dorosłych w tym samym szpitalu. Po ostatniej wizycie w szpitalu i rozmowie z lekarzem niestety nie stać mnie na dalsze podtrzymywanie leczenia. Lek biologiczny wciąż będę dostawać, ale również dostałam receptę o wartości ok 400 zł na tabletki oraz przyszedł temat żywienia. Prócz w/w recepty muszę zakupić filtr do wody oraz stosować daną mi przez lekarkę dietę. Moi rodzice nie mogą mi pomóc zbyt wiele, ponieważ mój brat również jest niepełnosprawny-urodził się z wadą rdzenia kręgowego. Pracuję, lecz tylko jako animator kilka dni w miesiącu, ponieważ uczę się w technikum co nie daje mi wiele zarobku, a jako nastolatka mam drobne wydatki i ciężko jest mi wykupić receptę oraz utrzymać dietę, która nie jest zbyt tania.

Kocham dzieci i marzę o tym, żeby kiedyś również założyć swoją rodzinę oraz wrócić do dawnej aktywności fizycznej i dawnej siebie, a do tego potrzebny jest dobry stan zdrowia.

Wszystkich ludzi dobrej woli serdecznie proszę o pomoc, za co z góry bardzo dziękuję! :)

Aktualizacje


 • Magdalena Walczak - awatar

  Magdalena Walczak

  12.02.2019
  12.02.2019

  Dzięki Wam uda mi się w końcu żyć normalnie❣ dziękuje wszystkim!

Komentarze


 • Łukasz - awatar

  Łukasz

  13.02.2019
  13.02.2019

  Zdrówka życze :)

 • Robert - awatar

  Robert

  12.02.2019
  12.02.2019

  Zdrówka :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.02.2019
  12.02.2019

  Magda to bardzo miła i sympatyczna dziewczyna... Zdrówka Madziu!

1 046 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Magdalena Walczak - awatar

Magdalena Walczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 36

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Aurelia Jankowska - awatar
Aurelia Jankowska
50
Martyna - awatar
Martyna
20
Marzena - awatar
Marzena
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Zalas - awatar
Zalas
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Typowy Fortnite - awatar
Typowy Fortnite
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij