Zbiórka Wrzodziejące zapalenie jelit - zdjęcie główne

Wrzodziejące zapalenie jelit

1 046 zł z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Magdalena Walczak - awatar

Magdalena Walczak

Organizator zbiórki

Hej, mam na imię Magda! :) Jestem 18-nastoletnią dziewczyną, która chciałaby wrócić do dawnego życia.  Dwa lata temu zdiagnozowano mi wrzodziejące zapalenie jelita grubego (colitis ulcerosa) i wtedy cały świat mi się zawalił. Przez chorobę podłamałam się fizycznie jak i psychicznie(zaburzenia odżywiania, depresja i stany lękowe). Uwielbiałam sport:biegać jeździć na rolkach, na rowerze, a teraz boję się wyjść z domu z powodu przykrości, jakie może przynieść mi choroba. Do tej pory byłam leczona na oddziale dziecięcym w szpitalu wojewódzkim w Gdańsku. Jestem lekooporna, więc lekarz nie zapisywał mi wiele leków po nieudanym leczeniu sterydami i immunosupresantami.  Zakwalifikowałam się wtedy na leczenie biologiczne(Infliximab), niestety dokończyć je muszę już na oddziale dla dorosłych w tym samym szpitalu. Po ostatniej wizycie w szpitalu i rozmowie z lekarzem niestety nie stać mnie na dalsze podtrzymywanie leczenia. Lek biologiczny wciąż będę dostawać, ale również dostałam receptę o wartości ok 400 zł na tabletki oraz przyszedł temat żywienia. Prócz w/w recepty muszę zakupić filtr do wody oraz stosować daną mi przez lekarkę dietę. Moi rodzice nie mogą mi pomóc zbyt wiele, ponieważ mój brat również jest niepełnosprawny-urodził się z wadą rdzenia kręgowego. Pracuję, lecz tylko jako animator kilka dni w miesiącu, ponieważ uczę się w technikum co nie daje mi wiele zarobku, a jako nastolatka mam drobne wydatki i ciężko jest mi wykupić receptę oraz utrzymać dietę, która nie jest zbyt tania.

Kocham dzieci i marzę o tym, żeby kiedyś również założyć swoją rodzinę oraz wrócić do dawnej aktywności fizycznej i dawnej siebie, a do tego potrzebny jest dobry stan zdrowia.

Wszystkich ludzi dobrej woli serdecznie proszę o pomoc, za co z góry bardzo dziękuję! :)

Aktualności


 • Magdalena Walczak - awatar

  Magdalena Walczak

  12.02.19
  12.02.19

  Dzięki Wam uda mi się w końcu żyć normalnie❣ dziękuje wszystkim!

Komentarze


 • Łukasz - awatar

  Łukasz

  13.02.19
  13.02.19

  Zdrówka życze :)

 • Robert - awatar

  Robert

  12.02.19
  12.02.19

  Zdrówka :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.02.19
  12.02.19

  Magda to bardzo miła i sympatyczna dziewczyna... Zdrówka Madziu!

1 046 zł z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Magdalena Walczak - awatar

Magdalena Walczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 36

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Aurelia Jankowska - awatar
Aurelia Jankowska
50
Martyna - awatar
Martyna
20
Marzena - awatar
Marzena
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Zalas - awatar
Zalas
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Typowy Fortnite - awatar
Typowy Fortnite
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij