Zbiórka Duplexer przemiennika SR9E - zdjęcie główne

Duplexer przemiennika SR9E

4 721 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 89 osób
Jarosław Drużbiński - awatar

Jarosław Drużbiński

Organizator zbiórki

Z uwagi na to, że od dłuższego czasu, znany w całej Polsce przemiennik SR9E, boryka się z trudnościami technicznymi, postanowiłem w jakiś sposób wesprzeć działania organizując tą zbiórkę na zakup najważniejszej części, czyli duplexera, która (jeżeli uda się ją zrealizować) będzie służył całej społeczności nie tylko z regionu śląska.

Pragnę przypomnieć, że przemiennik SR9E był pierwszym przemiennikiem uruchomionym w Polsce w latach 80. Jego lokalizacja znajdowała się w Podzamczu k. Ogrodzieńca. 

Zdaję sobie sprawę z faktu, że w dzisiejszych czasach niewiele osób jest chętnych do wsparcia tego typu inicjatyw, ale jeżeli mogę prosić, to zrób wyjątek i nawet drobną kwotą wesprzyj nasze działania.

Pod podanym niżej linkiem znajduje się opis oraz koszt takiego duplexera, który wynosi 945,13€
http://www.duplexers.eu/catalog/2m/Duplexers/dprh4-6-2m/

Jak zbiórka się uda to zakupię ten duplexer i przekażę go do zamontowania w przemienniku SR9E.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Bohdan SP9VJ - awatar

  Bohdan SP9VJ

  28.09.2017
  28.09.2017

  Tak trzymać

 • Piotr - awatar

  Piotr

  19.09.2017
  19.09.2017

  Niech służy nam wszystkim 73, SP9PWM :)

 • SP5PX - awatar

  SP5PX

  08.06.2017
  08.06.2017

  oby dobrze służył.

  • Jarosław Drużbiński - awatar

   Jarosław Drużbiński - Organizator zbiórki

   08.06.2017
   08.06.2017

   Dzięki. Zapewne będzie służył długo ;)

 • Janek Mysłowice - awatar

  Janek Mysłowice

  06.06.2017
  06.06.2017

  Pozdrawiam, i wspieram...73 Janek

  • Jarosław Drużbiński - awatar

   Jarosław Drużbiński - Organizator zbiórki

   07.06.2017
   07.06.2017

   Wielkie dzięki dla Janka SP9GDI i dla Ciebie Wojtek za Fatygę!

 • SP9VQH - awatar

  SP9VQH

  30.05.2017
  30.05.2017

  73!

  • Jarosław Drużbiński - awatar

   Jarosław Drużbiński - Organizator zbiórki

   05.06.2017
   05.06.2017

   Dzięki wielkie za wsparcie akcji.

4 721 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 89 osób
Jarosław Drużbiński - awatar

Jarosław Drużbiński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 89

Bohdan SP9VJ - awatar
Bohdan SP9VJ
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Piotr - awatar
Piotr
150
ZBIGNIEW SOTOMSKI - awatar
ZBIGNIEW SOTOMSKI
20
SQ9TLA - awatar
SQ9TLA
20
Roman Pająk sp9rvp - awatar
Roman Pająk sp9rvp
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
49
Koniaków - awatar
Koniaków
260
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij