Gosia Pietrzyk - awatar

Gosia Pietrzyk

Organizator zbiórki

Bardzo prosimy o pomoc w opłaceniu kosztów kastracji oraz leczenia kotów wolnożyjących przebywających na terenie jednego z ośrodków wypoczynkowych w Karpicku, koło Wolsztyna. 

Na poprzedniej zbiórce, zebraliśmy 155zł, które zostały wydatkowane na zakup materiałów budowlanych do budowy domków dla kotów, oraz karmy dla nich. Za udział w niej i pomoc, także w jej udostępnianiu, bardzo dziękujemy. Na chwilę obecną koty domki zamieszkały, są więc zabezpieczone na chłodniejszy okres. Został także zakupiony zapas karmy. W stadku, które liczy około 10 kotów, znajdują się dwie kotki w zaawansowanej ciąży. To zbyt późno na kocie macierzyństwo, kocięta prawdopodobnie nie przeżyją, dlatego konieczne jest ich wyłapanie oraz sterylizacja. Sterylizacja kotek odbywa się na koszt gminy. Niestety kastracją kotów i opłaceniem kosztów musimy się zająć sami. Liczymy na Państwa pomoc, nie chcemy pogłębiać problemu bezdomności kotów w naszym mieście, nie będziemy więc zamykać oczu. Nie wiemy jeszcze ile jest kotów płci męskiej, tylko jeden z nich, kilkumiesięczny, czarno-biały kocurek, daje się wziąć na ręce, nie boi się człowieka. Dla niego też chcemy znaleźć jak najszybciej dom. Jeśli ktoś może wziąć go, choć na dom tymczasowy, bardzo proszę o kontakt (607642947), ogłoszenie jest również na portalu OLX.  Chcemy także zakupić klatkę kennelową, która ułatwi nam leczenie najbardziej chorych osobników.

BARDZO PROSIMY O POMOC


Aktualności

  • Gosia Pietrzyk - awatar

    Gosia Pietrzyk

    13.01.18
    13.01.18

    Dwa kociaki, po leczeniu w domach tymczasowych, trafiły już do swojego stałego domu, będą mieszkać razem. Na stronie fb "Karpickowe Sierotki" prowadzony jest bazarek, na który serdecznie zapraszamy. Musieliśmy przyspieszyć zbiórkę i zorganizowaliśmy bazarek. Ze względu na pogodę (brak zimy), warunki bytowania, które się poprawiły (ocieplane domki i regularne, codzienne karmienie), kotki stwierdziły, że zbliża się czas na przedłużenie gatunku. Zaczynają zalecać się do siebie. Niektóre osobniki, o których byłyśmy przekonane, że są chłopakami, okazały się dziewczynami. Jest ich całkiem sporo, więc musimy zacząć je sterylizować by uniknąć zwiększenia liczebności stadka. Niestety jest również tak, że pojawiają się kolejne osobniki. Zjawił się starszy kocur, który ma problemy z chodzeniem, staramy się by trafił do weterynarza ale konieczny jest również dom dla niego. Aktualne informacje na stronie fb "Karpickowe Sierotki"

Gosia Pietrzyk - awatar

Gosia Pietrzyk

Organizator zbiórki

Wpłaty - 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
7
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
15
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
15
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
17
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.