Zbiórka Na pomoc psom z Jackowa - zdjęcie główne

Na pomoc psom z Jackowa

3 193 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 133 osoby
Majka Gulanowska - awatar

Majka Gulanowska

Organizator zbiórki


Nadal nikt poza naszym Stowarzyszeniem nie przejawia chęci pomocy stadu psiaków z Jackowa. Gmina Mełgiew ma niby przeznaczone pieniądze na sterylizacje u miejscowego weterynarza 15 suczek ale szczegóły ich nie interesuję. Sam opiekun stada nie jest w stanie nic zrobić: nie dysponuje samochodem, żeby psiaki zawieźć do lecznicy, nie ma warunków do odizolowania suczek po zabiegach. Weterynarz, z którym Gmina Mełgiew ma podpisaną umowę na sterylizacje zwierząt właścicielskich również odmawia przetrzymania suczek po zabiegach. Według niego i Gminy, psy mają wrócić po zabiegu do stada. W poniedziałek zabraliśmy do naszej lecznicy 4 suczki. Dwie  zostały wysterylizowane, trzecia, najstarsza ma b. wysoka leukocytozę i w tym stanie nie może być operowana. Czwarta sunia z ropomaciczem była w takim stanie, że lekarze nie zdołali jej pomóc. odeszła w lecznicy. Ponadto jedna z zabranych przez nasz suczek miała stary, ropiejący uraz oczka a właściwie już go nie miała. Trzeba było usunąć gałkę oczną. Jedna z dwóch suczek po sterylizacji wykonanej przez miejscowego weta i wypuszczona do stada, padła. Wszystkie psiaki są słabe, mają silną anemię, są maksymalnie zarobaczone i zapchlone. Przed poddaniem ich zabiegowi sterylizacji muszą zostać odrobaczone co najmniej dwukrotnie, odpchlone i dokarmione.  Potrzebne są preparaty odrobaczające, środki przeciwpchelne i dobra karma w puszkach, bo psiaki nie bardzo potrafią jeść suchą karmę. Gmina nie zapłaci też za leczenie i zabiegi wykonane w lecznicy w Świdniku, bo mają umowę z weterynarzem z Mełgwi. Nieważne, że weterynarz nie jest wcale zainteresowany pomocą stadu z Jackowa. Dlatego prosimy wszystkich zwierzolubów o pomoc dla tych psiaków. Część z nich to jeszcze szczeniaki w wieku około 4-5 miesięcy. Potrzebujemy pieniędzy na paliwo, opłacenie pracownika, który wyłapuje psiaki i kierowcy, który będzie je woził do lecznicy. No i na uregulowanie faktór za leczenie i zabiegi w lecznicy dr Rolanda Kusego w Świdniku.

Aktualizacje


 • Majka Gulanowska - awatar

  Majka Gulanowska

  02.07.2019
  02.07.2019

  Zamykamy zbiórkę na sterylizacje, leczenie i operacje psiaków z Jackowa. Udało nam się zebrać 3193,00zł minus prowizja 7,5% -239,48 zł, kwota wypłacona 2953,52 zł. Z zebranych pieniędzy uregulowaliśmy dwie faktury w lecznicach weterynaryjnych. W Lecznicy dr R. Kusego zapłaciliśmy 1100,00 zł a w PCHEŁCE 1970,60 zł. Wszystkie psiaki pochodzące z Jackowa, które zostały w schronisku, znalazły już stałe domy. Serdecznie wszystkim dziękujemy.

  Zdjęcie aktualizacji 33 627

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • krystian rampapam krk - awatar

  krystian rampapam krk

  07.04.2019
  07.04.2019

  Nauczmy się pomagać ! niech każdy da symboliczną kwotę a uratujemy wiele kochających zwierzaków

  • Majka Gulanowska - awatar

   Majka Gulanowska - Organizator zbiórki

   07.04.2019
   07.04.2019

   Masz rację. Dzięki.

 • mstek - awatar

  mstek

  05.04.2019
  05.04.2019

  pozdro

  • Majka Gulanowska - awatar

   Majka Gulanowska - Organizator zbiórki

   07.04.2019
   07.04.2019

   Dzięki i też pozdrawiamy.

 • Potok - awatar

  Potok

  05.04.2019
  05.04.2019

  Hype pomaga

 • Kuba Wojewódzki - awatar

  Kuba Wojewódzki

  05.04.2019
  05.04.2019

  HYPE dla psiaków ;)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.04.2019
  04.04.2019

  Niech tylko psiaki będą zdrowe, dach nad głową i kochających właścicieli ;)!!!!

3 193 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 133 osoby
Majka Gulanowska - awatar

Majka Gulanowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 133

krystian rampapam krk - awatar
krystian rampapam krk
5
Maciek Kołakowski - awatar
Maciek Kołakowski
10
Mateusz Masiulaniec - awatar
Mateusz Masiulaniec
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
mstek - awatar
mstek
1
Terzyk - awatar
Terzyk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Zuza - awatar
Zuza
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Łysy - awatar
Łysy
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij