Zbiórka Sterylizacja Lili z przechowalni - zdjęcie główne

Sterylizacja Lili z przechowalni

340 zł  z 320 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Iwona Brylińska - awatar

Iwona Brylińska

Organizator zbiórki

Pamietacie tę suczkę. Była w miejskiej przechowalni, później trafiła do przechowalni gminnej gdzie jeszcze się cieszy ale biednieje w oczach. Pani, która zadeklarowała się ją wziąć wycofała się. Dom tymczasowy zaoferowano nam na kilka dni. To nas  nie urządza A już na pewno nie pomoże tej suczce. Bo co później. To biedactwo ma strasznego pecha. Rok temu była już w przechowalni, z której została wydana komuś nieodpowiedzialnemu, kto ją porzucił. Komu ją dano? Nikt nie wie, nie pamięta. Gmina nie prowadzi ewidencji bo po co? To tylko pies warto się szybko pozbyć byle ktoś chciał wziąć. A ta psinka tak bardzo zasługuje na miłość, tak bardzo cieszy się na widok człowieka. Kto podaruje jej dom, taki prawdziwy. Nie budę i łańcuch. Suczka bardzo przyjazna i pogodna, mimo tego co ją spotkało. Cieszy się na widok człowieka i bardzo prosi o pieszczoty.

Zbieramy na jej sterylizację, szczepienia może to pomóc w szybszej adopcji nie pozwólmy jej tam dłużej się męczyć. 

340 zł  z 320 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Iwona Brylińska - awatar

Iwona Brylińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Iwona - awatar
Iwona
20
Alicja Leśniczak - awatar
Alicja Leśniczak
100
Marcelina Strzelecka - awatar
Marcelina Strzelecka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij