Kinga Niewiadomska - awatar

Kinga Niewiadomska

Organizator zbiórki

Dzień dobry,

Już na samym wstępie zaznaczę, że ta zbiórka dotyczy kosztów operacji naszej ukochanej suni Zuzi - operacja ratująca życie zaplanowana jest na najbliższy czwartek o godzinie 19:00.


Mam na imię Kinga i jestem opiekunką dwóch kochanych kundelków, 5-letniej Szeleczki adoptowanej z fundacji Mikropsy oraz 11-letniej Zuzi. Obie sunie są swoimi kompletnymi przeciwieństwami, Szeleczka bardzo spokojna, strachliwa i czasami wręcz wycofana, natomiast Zuza aktywna, kochająca pływanie i wszelką aktywność, chociaż nieufna w stosunku do psów i ludzi. 

Obie przeszły w życiu wiele i obie dochodzą do siebie w kochającym domku. Liczne konsultacje z behawiorystami bardzo nam pomogły. Sunie uczą się od siebie nawzajem otwartości, zaufania do innych psów i ludzi i obie poczyniły olbrzymie postępy.

Wydawałoby się, że wszystko jest już na dobrej drodze, jednakże podczas rutynowej wizyty u weterynarza spadła na nas jak grom z jasnego nieba wiadomość, że Zuzia cierpi na guza śledziony, który wymaga pilnego zabiegu operacyjnego. Zabiegu kosztownego, bo oprócz samej operacji konieczny jest rentgen płuc, później badanie histopatologiczne, wizyty kontrolne i ewentualne dalsze leczenie.

Niestety największym problemem jest to, że obecnie niestety nie stać nas na ten zabieg. Niedużo wcześniej okazało się, że z powodu poważnych problemów zdrowotnych teściowa nie jest w stanie samodzielnie mieszkać i funkcjonować i musiała trafić do domu opieki, oczywiście prywatnego, bo na miejsca w ośrodkach refundowanych czeka się niestety latami.

Ponieważ kochamy nasze psiaki całym sercem, staniemy na głowie, żeby tylko uratować życie Zuzi. Szczególnie, że rokowania po takiej operacji są naprawdę obiecujące - kilka lat dalszego życia w kochającym domku i korzystania ze wszystkich uroków życia.

W tym roku psiaki pierwszy raz w życiu spędziły wakacje nad morzem. Obie były zachwycone! Zuzia całymi godzinami chciała pływać i ganiać za patykiem. W kolejne wakacje też były plany, żeby pojechać nad polskie morze...

Do wszystkich dobrych ludzi zwracam się z prośbą o wsparcie - pomóżcie nam wyleczyć naszą kochaną przyjaciółkę. Nie pozwólmy, żeby tegoroczne wakacje nad morzem okazały się jedynymi w życiu Zuzi!

Komentarze

 • Boczek i Lotka - awatar

  Boczek i Lotka

  05.09.17
  05.09.17

  Zdrówka :)

  • Kinga Niewiadomska - awatar

   Kinga Niewiadomska - Organizator zbiórki

   05.09.17
   05.09.17

   Dziękujemy!

Kinga Niewiadomska - awatar

Kinga Niewiadomska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 28

Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
250
Anonimowy Darczyńca
Mareł - awatar
50
Mareł
Michał Kot - awatar
45
Michał Kot
Trzymam kciuki za Zuzię! - awatar
10
Trzymam kciuki za Zuzię!
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
Agata - awatar
50
Agata
Boczek i Lotka - awatar
50
Boczek i Lotka
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij