Zbiórka Zuzia - operacja ratująca życie! - zdjęcie główne

Zuzia - operacja ratująca życie!

1 519 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Kinga Niewiadomska - awatar

Kinga Niewiadomska

Organizator zbiórki

Dzień dobry,

Już na samym wstępie zaznaczę, że ta zbiórka dotyczy kosztów operacji naszej ukochanej suni Zuzi - operacja ratująca życie zaplanowana jest na najbliższy czwartek o godzinie 19:00.


Mam na imię Kinga i jestem opiekunką dwóch kochanych kundelków, 5-letniej Szeleczki adoptowanej z fundacji Mikropsy oraz 11-letniej Zuzi. Obie sunie są swoimi kompletnymi przeciwieństwami, Szeleczka bardzo spokojna, strachliwa i czasami wręcz wycofana, natomiast Zuza aktywna, kochająca pływanie i wszelką aktywność, chociaż nieufna w stosunku do psów i ludzi. 

Obie przeszły w życiu wiele i obie dochodzą do siebie w kochającym domku. Liczne konsultacje z behawiorystami bardzo nam pomogły. Sunie uczą się od siebie nawzajem otwartości, zaufania do innych psów i ludzi i obie poczyniły olbrzymie postępy.

Wydawałoby się, że wszystko jest już na dobrej drodze, jednakże podczas rutynowej wizyty u weterynarza spadła na nas jak grom z jasnego nieba wiadomość, że Zuzia cierpi na guza śledziony, który wymaga pilnego zabiegu operacyjnego. Zabiegu kosztownego, bo oprócz samej operacji konieczny jest rentgen płuc, później badanie histopatologiczne, wizyty kontrolne i ewentualne dalsze leczenie.

Niestety największym problemem jest to, że obecnie niestety nie stać nas na ten zabieg. Niedużo wcześniej okazało się, że z powodu poważnych problemów zdrowotnych teściowa nie jest w stanie samodzielnie mieszkać i funkcjonować i musiała trafić do domu opieki, oczywiście prywatnego, bo na miejsca w ośrodkach refundowanych czeka się niestety latami.

Ponieważ kochamy nasze psiaki całym sercem, staniemy na głowie, żeby tylko uratować życie Zuzi. Szczególnie, że rokowania po takiej operacji są naprawdę obiecujące - kilka lat dalszego życia w kochającym domku i korzystania ze wszystkich uroków życia.

W tym roku psiaki pierwszy raz w życiu spędziły wakacje nad morzem. Obie były zachwycone! Zuzia całymi godzinami chciała pływać i ganiać za patykiem. W kolejne wakacje też były plany, żeby pojechać nad polskie morze...

Do wszystkich dobrych ludzi zwracam się z prośbą o wsparcie - pomóżcie nam wyleczyć naszą kochaną przyjaciółkę. Nie pozwólmy, żeby tegoroczne wakacje nad morzem okazały się jedynymi w życiu Zuzi!

Komentarze


 • Boczek i Lotka - awatar

  Boczek i Lotka

  05.09.2017
  05.09.2017

  Zdrówka :)

  • Kinga Niewiadomska - awatar

   Kinga Niewiadomska - Organizator zbiórki

   05.09.2017
   05.09.2017

   Dziękujemy!

1 519 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Kinga Niewiadomska - awatar

Kinga Niewiadomska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 28

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
250
Mareł - awatar
Mareł
50
Michał Kot - awatar
Michał Kot
45
Trzymam kciuki za Zuzię! - awatar
Trzymam kciuki za Zuzię!
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Agata - awatar
Agata
50
Boczek i Lotka - awatar
Boczek i Lotka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij