Zbiórka Zwierzaki z Radomska Spacerowa - zdjęcie główne

Zwierzaki z Radomska Spacerowa

1 090 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Paulina Grabińska - awatar

Paulina Grabińska

Organizator zbiórki

-Pomoc w zorganizowaniu imprezy na rzecz zwierząt ze schroniska w Radomsku Drodzy przyjaciele, miłośnicy zwierząt zwracamy sie do Was z olbrzymią prośbą. Otóż w  październiku 2019 z okazji Światowego Dnia Zwierząt Chciałybyśmy zorganizować dużą imprezę, której celem jest zebranie środków na zakup mat podgrzewanych, które w schronisku sa bardzo potrzebne. Służą zwierzaczkom po wypadkach komunikacyjnych, zabiegach chirurgicznych, szczeniętom oraz starszym i schorowanym pieskom i kotkom.Jako wolontariuszki nie mamy własnych środków na opłacenie zespołu muzycznego (zwrot kosztów dojazdu  wszystko inne charytatywnie)zakupu wszelkich materiałów reklamowych i potrzebnych na imprezę. Ciężko zdobyć sponsorów dlatego próbujemy zrobić wszystko same.By zwiększyć liczbę zainteresowanych imprezę robimy w nietypowy sposób będzie ona zlotem fanów Harrego Pottera, będzie także tradycyjny kiermasz.Jestesmy uczciwie nikogo nie oszukujemy szukamy jedynie sposoby by wspomóc pracę schoniska.Uważamy ze człowiek jest odpowiedzialny za los zwierząt i powinien zrobić wszystko  by im pomóc.Dlatego bardzo prosimy o wsparcie naszej akcji i zbiórki by nasi bracia mniejsi byli szczęśliwi i bezpieczni.

Za wszelką pomoc dziękujemy z całego serca. 

Paulina Zych & Paulina Grabińska 

Komentarze


 • Paulina Zych - awatar

  Paulina Zych

  14.09.2019
  14.09.2019

  ❤❤

 • Aneta Skalik - awatar

  Aneta Skalik

  11.09.2019
  11.09.2019

  😽

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.09.2019
  06.09.2019

  ❤❤❤

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.08.2019
  30.08.2019

  Pomagajmy inicjatorkom w tym bardzo szlachetnym działaniu. Powodzenia.

1 090 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Paulina Grabińska - awatar

Paulina Grabińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 37

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paulina Podsadna - awatar
Paulina Podsadna
20
Paulina Zych - awatar
Paulina Zych
10
Aneta Skalik - awatar
Aneta Skalik
20
Paulina i Darek - awatar
Paulina i Darek
100
Paulina Grabińska - awatar
Paulina Grabińska
20
Domi - awatar
Domi
20
Agata Roczek - awatar
Agata Roczek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Bartek Kurek - awatar
Bartek Kurek
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij