Zbiórka Na ratunek chorym i głodnym - zdjęcie główne

Na ratunek chorym i głodnym

7 160 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 190 osób

„Nikt dziś nikogo nie było… 

Nikt nie rzucił nawet starych kości, zepsutego mleka czy resztek z obiadu z okna…

Mamy już nie ma tyle dni…może auto ją przejechało jak mojego brata?

 A mi tak zimno bez niej… nikt nie przytuli się do mnie w zimne nocy.. 

Nie mam gdzie się schronić,bo piwniczne okienko dawno zamknęli…

Śpię pod murem tego bloku od kwietnia keidy się urodziłęm.. było nas 6.... deszcz zaczął padać… a siostra tak jakość nie rusza się i zimna jest…a tylko ona mi została..

 Tyle ludzi mnie mija każdego dnia… widzą mnie? 

Czy oni mnie widzą?”

MY WAS WIDZIMY!!!

Tak wygląda życie wielu kociąt na ulicach miast, na wsiach jest jeszcze gorzej. Mimo całorocznej walki z bezdomnością kotów nie udaje się Nam pomóc wszystkim.

Prosimy Państwa o pomoc w zakupie karmy i domków dla kotów wolnożyjących na zimę.

Na dziś potrzebujemy 15 ocieplanych budek dla kotów dla 5 populacji. Nie wiemy ile karmiciel zgłosi się do nas jeszcze o pomoc.

Bez Was nie jesteśmy w stanie pomagać na taką skalę jak obecnie. Obecnie mamy 50 kotów w domach tymczasowych, w różnym wieku i stanie zdrowia. Samych kociąt mamy 30. Kotów wolnożyjących mamy drugie tyle. Tylko w jednej populacji jest 40 dorosłych kotów, które każdego dnia czekają na trochę jedzenia.

Błagamy o pomoc zanim zima przyjdzie i zbierze śmiertelne żniwo….

Komentarze


 • Alice - awatar

  Alice

  07.10.2019
  07.10.2019

  Powodzenia

 • Róża - awatar

  Róża

  01.10.2019
  01.10.2019

  Cel osiągnięty! Trzymam kciuki za Waszą dalszą działalność 💛

 • Kamil Piekarski - awatar

  Kamil Piekarski

  01.10.2019
  01.10.2019

  Powodzenia, dużo nie brakuje :)

 • Paulina Kucharczyk - awatar

  Paulina Kucharczyk

  30.09.2019
  30.09.2019

  Mała cegiełka dołożona ❤️ cieszę się, że ratujecie te biedne stworzenia

 • Marta - awatar

  Marta

  30.09.2019
  30.09.2019

  Poszła cegiełka :)

7 160 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 190 osób

Wpłaty: 190

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anna Grzyb - awatar
Anna Grzyb
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Eliza - awatar
Eliza
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Aldona Gajos - awatar
Aldona Gajos
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Alice - awatar
Alice
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij