Zbiórka Najważniejsze kocie zdrowie! - zdjęcie główne

Najważniejsze kocie zdrowie!

430 zł  z 750 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Leczenie, leczenie, leczenie! Koszty z tym związane spędzają nam sen z powiek. Ale nie da się uniknąć wizyt u weterynarza.

Mamy kolejne faktury do zapłacenia tym razem za leczenie Saszy, Trafika i dalsze Mordimera.

Dołożyliśmy do tej zbiórki 200 zł na sanację jamy ustnej Mordusia, której termin przewidziany jest na 8 marca.

Co jest końcem leczenie tego kociaka po wielu przejściach, połamanego, z przepukliną.

Faktury są za: badania Mordimiera, a to oznacza kolejne leki i wizyty. Musimy doprowadzić do ładu infekcję pyszczka przed sanacją. Morduś należy do kotów tzw. nieobsługiwalnych i musi otrzymywać antybiotyki o przedłużonym działaniu ze względu na to, ze nie ma sposobu na to by móc podawać mu leki w formie tabletek. Za badania Trafika z wiecznie nawracającymi biegunkami, USG, zastrzyki i tabletki oraz leczenie Saszy.

Załączamy, oczywiście faktury, na których pokrycie jest ta zbiórka.

Przed nami jeszcze leczenie Zbója, Rudy, Węgielka i Bursztynka z nawracających katarów.

W ostatniej zbiórce organizowanej na innym portalu, bez uzgodnienia z nami, usunięto nam ze zbiórki zdjęcia faktur, zmieniono tytuł i część treści, na co nie wyrażamy swojej zgody.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Stowarzyszenie "Przytulidełko" - awatar

  Stowarzyszenie "Przytulidełko"

  04.04.19
  04.04.19

  Ze zbiórki została wyłączona kwota na sanację Mordimera, ponieważ sanacja jest już zrobiona a zorganizowaliśmy na jej zapłacenie oddzielna zbiórkę.

Komentarze


 • Ludmiła Korzeń - awatar

  Ludmiła Korzeń

  12.04.19
  12.04.19

  Powodzenia Kochani

430 zł  z 750 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 18

Mateusz Wiedemann - awatar
Mateusz Wiedemann
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Helena Kalf - awatar
Helena Kalf
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Bogumłla Lubicka - awatar
Bogumłla Lubicka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Tadek - awatar
Tadek
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij