Zbiórka Najważniejsze kocie zdrowie! - miniaturka zdjęcia

Najważniejsze kocie zdrowie!

Zbiórka Najważniejsze kocie zdrowie! - zdjęcie główne

Najważniejsze kocie zdrowie!

430 zł z 750 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać teraz
 

Leczenie, leczenie, leczenie! Koszty z tym związane spędzają nam sen z powiek. Ale nie da się uniknąć wizyt u weterynarza.

Mamy kolejne faktury do zapłacenia tym razem za leczenie Saszy, Trafika i dalsze Mordimera.

Dołożyliśmy do tej zbiórki 200 zł na sanację jamy ustnej Mordusia, której termin przewidziany jest na 8 marca.

Co jest końcem leczenie tego kociaka po wielu przejściach, połamanego, z przepukliną.

Faktury są za: badania Mordimiera, a to oznacza kolejne leki i wizyty. Musimy doprowadzić do ładu infekcję pyszczka przed sanacją. Morduś należy do kotów tzw. nieobsługiwalnych i musi otrzymywać antybiotyki o przedłużonym działaniu ze względu na to, ze nie ma sposobu na to by móc podawać mu leki w formie tabletek. Za badania Trafika z wiecznie nawracającymi biegunkami, USG, zastrzyki i tabletki oraz leczenie Saszy.

Załączamy, oczywiście faktury, na których pokrycie jest ta zbiórka.

Przed nami jeszcze leczenie Zbója, Rudy, Węgielka i Bursztynka z nawracających katarów.

W ostatniej zbiórce organizowanej na innym portalu, bez uzgodnienia z nami, usunięto nam ze zbiórki zdjęcia faktur, zmieniono tytuł i część treści, na co nie wyrażamy swojej zgody.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Stowarzyszenie "Przytulidełko" - awatar

  Stowarzyszenie "Przytulidełko"

  04.04.19
  04.04.19

  Ze zbiórki została wyłączona kwota na sanację Mordimera, ponieważ sanacja jest już zrobiona a zorganizowaliśmy na jej zapłacenie oddzielna zbiórkę.

Komentarze


 • Ludmiła Korzeń - awatar

  Ludmiła Korzeń

  12.04.19
  12.04.19

  Powodzenia Kochani

430 zł z 750 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 18

Mateusz Wiedemann - awatar
Mateusz Wiedemann
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Helena Kalf - awatar
Helena Kalf
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Bogumłla Lubicka - awatar
Bogumłla Lubicka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Tadek - awatar
Tadek
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij