Zbiórka Profilaktyka dla przedszkolaków - zdjęcie główne

Profilaktyka dla przedszkolaków

520 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób

Obecnie pod  opieką Kociej  Klitki przebywa  kilka maluchów, przedszkolaków... :


- Emma
- Freddie
- Vasco
- mała jeszcze bezimienna szylkretka
- Frodo
- mała  czarna kicia ze zmiażdżoną  przez  psa łapką

Niby niewiele ale właśnie to te maluchy  potrzebują największej  profilaktyki, są najbardziej poddatne  na  choroby, biegunki,  infekcje..

To dla  nich potrzebuję, szczepionek ,  tabletek na  odrobaczenie, chipów,  witamin, probiotyków.  To u nich  walczę z nagłą biegunką... 

Każda  nawet najmniejsza wpłata przybliży mnie  do zrobienia pełnej profilaktyki  u maluchów. 

Za każdą najmniejszą wpłatę, bardzo dziękuję. Bez  Was nie będę mogła  dalej pomagać...


Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    12.09.18
    12.09.18

    :)

520 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób

Wpłaty: 16

Katarzyna Szajbler - awatar
Katarzyna Szajbler
20
Anna Szafranska - awatar
Anna Szafranska
120
Iwona Dżi - awatar
Iwona Dżi
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ania - awatar
Ania
20
MANIEK, FIGA, LUCYNKA i FROTKA - awatar
MANIEK, FIGA, LUCYNKA i FROTKA
25
Asia Joanna - awatar
Asia Joanna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Magd - awatar
Magd
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij