Zbiórka Powrót Buły do domu - zdjęcie główne

Powrót Buły do domu

1 873 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Szatkowska - awatar

Karolina Szatkowska

Organizator zbiórki

,,Buła wróci do domu"

    Szkolny koń, nasz kochany Buła, ciężką pracą i oddaniem zasłużyła sobie na spokojną emeryturę pod troskliwą opieką w miejscu, które śmiało można nazwać jego domem. Naszym celem jest zapewnienie mu takiej możliwości. Buła, niegdyś uratowany od wyroku śmierci przez szkolną wspólnotę, po 17 latach służby w tej oświatowej placówce (ZSP w Benicach) został z niej oddelegowany z powodu braku miejsca. Dlatego chcemy mu owe lokum zapewnić. Postanowiliśmy wybudować stajnie angielską dla Buły i konia mu towarzyszącego, aby mógł on wrócić tam gdzie jego miejsce. Do realizacji tego przedsięwzięcia są nam jednak potrzebne fundusze. Dlatego prosimy o pomoc w realizacji tego projektu.

      Uczciwie musimy poruszyć jeszcze jedną kwestię. Niestety Buła to już bardzo sędziwy koń i nie wiem ile czasu będzie mu jeszcze dane spędzić na tym świecie. Choć mamy nadzieję, że jak najwięcej. Jeżeli jednak Buła nie dożyje realizacji planu i spokojnej starości w swoim domu... Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na rzecz schroniska dla zwierząt w Sosnowicach.

     Oto więcej informacji na temat Buły i jego historii...

https://gs24.pl/bula-jest-nasz-i-juz/ar/5129772

https://plus.gs24.pl/kiedys-uratowali-konia-nowy-dyrektor-go-odeslal-stary-bula-teskni-i-kolejny-raz-blaga-o-pomoc/ar/c1-14427589

https://www.facebook.com/groups/692264094580680/permalink/696114654195624/

https://www.facebook.com/groups/692264094580680/permalink/696573657483057/


Zapraszamy na naszą grupę  na Facebooku "Buła kolejny raz błaga o pomoc,, 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Karolina Szatkowska - awatar

  Karolina Szatkowska

  19.10.2019
  19.10.2019

  Bardzo wszystkim dziękuję za dotychczasowe wsparcie. Kochani do naszego celu jeszcze troszeczkę... Tylko dzięki wam może się to udać 💪 Proszę o udostepnianie stronki na pomagam.pl. 👎

  https://pomagam.pl/xwfknk9b

  Ogłaszam również, że powstała grupa na FB gdzie będziemy wystawiać super fanty do licytacji dla Buły. Zapraszam wszystkich - każdy znajdzie coś dla siebie (ruszamy wkrótce ) .

  Zdjęcie aktualizacji 38 668

Komentarze


 • Eugeniusz Krzyżyński - awatar

  Eugeniusz Krzyżyński

  03.10.2019
  03.10.2019

  Pomóżmy wysłużonemu Bule wrócić tam gdzie jego miejsce.

1 873 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Szatkowska - awatar

Karolina Szatkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 40

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ktoś - awatar
Ktoś
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Arkadiusz Wyremski - awatar
Arkadiusz Wyremski
200
Jakub Gminski - awatar
Jakub Gminski
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij