Zbiórka Powrót Buły do domu - zdjęcie główne

Powrót Buły do domu

1 873 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Szatkowska - awatar

Karolina Szatkowska

Organizator zbiórki

,,Buła wróci do domu"

    Szkolny koń, nasz kochany Buła, ciężką pracą i oddaniem zasłużyła sobie na spokojną emeryturę pod troskliwą opieką w miejscu, które śmiało można nazwać jego domem. Naszym celem jest zapewnienie mu takiej możliwości. Buła, niegdyś uratowany od wyroku śmierci przez szkolną wspólnotę, po 17 latach służby w tej oświatowej placówce (ZSP w Benicach) został z niej oddelegowany z powodu braku miejsca. Dlatego chcemy mu owe lokum zapewnić. Postanowiliśmy wybudować stajnie angielską dla Buły i konia mu towarzyszącego, aby mógł on wrócić tam gdzie jego miejsce. Do realizacji tego przedsięwzięcia są nam jednak potrzebne fundusze. Dlatego prosimy o pomoc w realizacji tego projektu.

      Uczciwie musimy poruszyć jeszcze jedną kwestię. Niestety Buła to już bardzo sędziwy koń i nie wiem ile czasu będzie mu jeszcze dane spędzić na tym świecie. Choć mamy nadzieję, że jak najwięcej. Jeżeli jednak Buła nie dożyje realizacji planu i spokojnej starości w swoim domu... Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na rzecz schroniska dla zwierząt w Sosnowicach.

     Oto więcej informacji na temat Buły i jego historii...

https://gs24.pl/bula-jest-nasz-i-juz/ar/5129772

https://plus.gs24.pl/kiedys-uratowali-konia-nowy-dyrektor-go-odeslal-stary-bula-teskni-i-kolejny-raz-blaga-o-pomoc/ar/c1-14427589

https://www.facebook.com/groups/692264094580680/permalink/696114654195624/

https://www.facebook.com/groups/692264094580680/permalink/696573657483057/


Zapraszamy na naszą grupę  na Facebooku "Buła kolejny raz błaga o pomoc,, 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Karolina Szatkowska - awatar

  Karolina Szatkowska

  19.10.2019
  19.10.2019

  Bardzo wszystkim dziękuję za dotychczasowe wsparcie. Kochani do naszego celu jeszcze troszeczkę... Tylko dzięki wam może się to udać 💪 Proszę o udostepnianie stronki na pomagam.pl. 👎

  https://pomagam.pl/xwfknk9b

  Ogłaszam również, że powstała grupa na FB gdzie będziemy wystawiać super fanty do licytacji dla Buły. Zapraszam wszystkich - każdy znajdzie coś dla siebie (ruszamy wkrótce ) .

  Zdjęcie aktualizacji 38 668

Komentarze


 • Eugeniusz Krzyżyński - awatar

  Eugeniusz Krzyżyński

  03.10.2019
  03.10.2019

  Pomóżmy wysłużonemu Bule wrócić tam gdzie jego miejsce.

1 873 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Szatkowska - awatar

Karolina Szatkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 40

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ktoś - awatar
Ktoś
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Arkadiusz Wyremski - awatar
Arkadiusz Wyremski
200
Jakub Gminski - awatar
Jakub Gminski
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij