Zbiórka Gry terapeutyczne dla hcydołM - zdjęcie główne

Gry terapeutyczne dla hcydołM

301 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Michalina Muca - Socha - awatar

Michalina Muca - Socha

Organizator zbiórki

Jesteśmy grupą młodych osób biorących udział w projekcie Centrum Edukacji Obywatelskiej pt. ,,Młodzi w Akcji". Długo rozglądałyśmy się po najbliższej okolicy, poszukując kogoś, komu nie tylko będziemy mogły pomóc, ale też otrzymamy w zamian nowe doswiadczenia i wiedzę, których nie zdobędziemy nigdzie indziej. W końcu naszym obiektem zainteresowania stało się Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie w Milejowie.

Wybrałyśmy się z wizytą do tej placówki, aby sprawdzić, czy dokonałyśmy słusznego wyboru. To, co zastałyśmy na miejscu, wywołało w nas niesamowitą mieszankę emocji. Z jednej strony- zrodziło się współczucie, przerażenie cudzym nieszczęściem, troska, z drugiej jednak- ciepło, jakiego doświadczyłyśm od tych osób, wzruszenie, że z nimi jesteśmy, bezwzględna sympatia. Zostałyśmy przyjęte z otwartymi ramionami, byłyśmy honorowymi gośćmi niepełnosprawnych dzieci i dorosłych. Nigdy wcześniej nie doświadczyłyśmy czegoś takiego. Celem naszej akcji jest zebranie środków dla podopiecznych PSONI - zarówno dzieci jak i dorosłych- na wciąż potrzebne pomoce terapeutyczne. Stowarzyszenie realizuje wiele działań dla osób niepelnosprawnych, jednak lista potrzeb jest nadal nieograniczona. Jako grupa ,,Młodzi dla hcydołM " chcemy zakupić programy komputerowe do rehabilitacji naszych ulubieńców.  Za wspaniałą lekcję życia, chcemy odwdzięczyć się wielkim sercem. 

Zapałałyśmy wielką sympatią do podopiecznych stowarzyszenia, dlatego bardzo nam zależy,aby spełnic ich marzenie. Oni również chcą i potrzebują rozwijać się komputatywnie. Będziemy bardzo wdzięczni, jeśli pomogą nam Państwo uzbierać jak najwięcej środków finansowych na zakup programów tearpeutycznych i gier edukacyjnych,które pomogą naszym przyjaciołom łatwiej przyswajać nowe umiejętności. Bardzo prosimy o Panstwa wsparcie.

Stowarzyszenie oraz rodzice i opiekunowie akcji zostali poinformowani o akcji, a także wyrazili zgodę na publikację wizerunków i organizację zbiórki.


DARCZYNCOM Z SERCA DZIĘKUJEMY ❤❤❤❤❤❤❤❤

Aktualizacje


 • Michalina Muca - Socha - awatar

  Michalina Muca - Socha

  13.02.18
  13.02.18

  Na zajęcia uczęszczają zarówno dzieci z różnymi zaburzeniami, jak również dorośli

  Zdjęcie aktualizacji 11 971

Komentarze


 • Ania Mitura - awatar

  Ania Mitura

  20.02.18
  20.02.18

  Super akcja! Powodzenia :)

  • Michalina Muca - Socha - awatar

   Michalina Muca - Socha - Organizator zbiórki

   14.03.18
   14.03.18

   Dziękujemy😃 działamy dalej😉

301 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Michalina Muca - Socha - awatar

Michalina Muca - Socha

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Maria - awatar
Maria
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania Mitura - awatar
Ania Mitura
20
kasia - awatar
kasia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
agata - awatar
agata
20
agnieszka jazgarska - awatar
agnieszka jazgarska
20
Paweł :) - awatar
Paweł :)
7
Renata Fatyga - awatar
Renata Fatyga
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij