Zbiórka Nie mamy za co leczyć ! - zdjęcie główne

Nie mamy za co leczyć !

2 620 zł  z 2 600 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

OTOZ  ANIMALS  JASŁO to organizacja pożytku publicznego.  Pomagamy zwierzętom z wpływów 1% oraz dzięki datkom ludzi, którym tak jak nam nie jest obojętny los cierpiących zwierząt. Wszyscy jesteśmy WOLONTARIUSZAMI. Pomagamy w czasie wolnym od pracy i w czasie prywatnym. Nie mamy za to wynagrodzenia finansowego, wszystko robimy od serca, a jedyną zapłatą i najważniejszą jest wdzięczność uratowanych zwierząt. 

Codziennie ratujemy zwierzęta leczymy je, sterylizujemy, szczepimy, odrobaczamy, operujemy. Są to bardzo duże koszty. Obecnie niestety musimy wstrzymać pomoc zwierzętom do czasu opłacenia faktur, bowiem nie możemy pozwolić sobie na większe koszty. 

Potrzebujemy bardzo  Państwa pomocy, by nadal móc pomagać.

Prosimy pomóżcie. Każda choćby najmniejsza suma jest ważna.

Poniżej można zobaczyć niektóre faktury i zwierzęta , którym pomogliśmy.

Na zdj. bezdomna kotka, którą znaleźliśmy wychudzoną, głodną, wyziębioną z chorymi uszami.

Koszt badań weterynaryjnych i leczenia to 240 zł.

Na zdj. Dwie bezdomne kotki znalezione na ulicy. Koszt badań weterynaryjnych 180 zł.

Na zdj. Tofik potrzebujący leczenia ropnia koło odbytu. Koszt 50 zł.


Na zdj. Suczka owczarek niemiecki odebrany interwencyjnie. Koszt faktury 50 zł.


Na zdj. złapana bezdomna kotka. Koszt usługi weterynaryjnej 250 zł.


Kochani bardzo prosimy o pomoc w opłaceniu faktur weterynaryjnych, by móc dalej pomagać bezdomnym zwierzętom.

Dziękujemy.

OTOZ Animals Jasło

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Daniel RyJek Wojcik - awatar

    Daniel RyJek Wojcik

    20.12.18
    20.12.18

    @dajglospodcast

2 620 zł  z 2 600 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 53

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Erwin - awatar
Erwin
50
Magdalena - awatar
Magdalena
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Sara - awatar
Sara
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
10
Katarzyna - awatar
Katarzyna
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij