Zbiórka Pomóżmy Pusi znaleźć dom - zdjęcie główne

Pomóżmy Pusi znaleźć dom

351 zł  z 350 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Majka Gulanowska - awatar

Majka Gulanowska

Organizator zbiórki


PUSIA i jej synek KRECIK 
trafiły pod opiekę Stowarzyszenia 3 tygodnie temu w trybie awaryjnym. Dostaliśmy zgłoszenie z jednego z gospodarstw w Milejowie. Chora psychicznie kobieta, która znęca się nad psami, druga - też niedorozwinięta. I niezaradny i nieodpowiedzialny opiekun. Duży pies, młodziutka suczka ze szczeniakiem (pozostałe pewnie utopili). Wolontariuszki przywiozły suczkę z 2-miesięcznym szczeniakiem. Pies został ale też będzie potrzebował pomocy. Pysia, bp tak nazywa się sunia może mieć około 1,5 roku a już została mamą. Jej synek Krecik będzie naprawdę dużym psem. Oba psiaki były maksymalnie  zarobaczone i zapchlone. Są już po 2-krotnym odrobaczeniu i zabezpieczone przeciwko pchłom i kleszczom. Pysia jeszcze przez 2 tygodnie karmiła małego. Krecik rośnie, jak na drożdżach i rozrabia. A Pusia... Przez pierwsze dni na widok wyciągniętej ręki, rozpłaszczała się na ziemi, czołgała. Pewnie i ona była bita. A dzisiaj bryka razem ze swoim synkiem, bawi się, jak szczeniak, przytula do ludzi. Jest łagodna i grzeczna. Nauczyła się chodzić na smyczy. Oba psiaki mają szansę na wspólny dom, od którego dzieli je sterylizacja Pusi. Wczoraj pojechała do lecznicy a jej synek do domu tymczasowego na czas rekonwalescencji suni po zabiegu. Prosimy o pomoc w pokryciu kosztów sterylizacji Pusi i szczepienia przeciwko chorobom wirusowym jej synka Krecika.  Koszt około 350 zł. Oczywiście rozliczymy się ze zbiórki faktura z lecznicy weterynaryjnej. 

Aktualizacje


 • Majka Gulanowska - awatar

  Majka Gulanowska

  16.09.2019
  16.09.2019

  Pusia i jej synek Krecik mają już nowe domy. Sunia została wysterylizowana i zaszczepiona przeciwko wściekliźnie a maluch - przeciwko chorobom wirusowym. Dziękujemy wszystkim darczyńcom w imieniu swoim i psiaków.

  Zdjęcie aktualizacji 37 215

351 zł  z 350 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Majka Gulanowska - awatar

Majka Gulanowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Arek Halicki - awatar
Arek Halicki
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
anonimowa - awatar
anonimowa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Joanna Musiał - awatar
Joanna Musiał
5
Beata - awatar
Beata
10
Karolina - awatar
Karolina
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Artur - awatar
Artur
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij