Zbiórka Pomóżmy Pusi znaleźć dom - zdjęcie główne

Pomóżmy Pusi znaleźć dom

351 zł z 350 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Majka Gulanowska - awatar

Majka Gulanowska

Organizator zbiórki


PUSIA i jej synek KRECIK 
trafiły pod opiekę Stowarzyszenia 3 tygodnie temu w trybie awaryjnym. Dostaliśmy zgłoszenie z jednego z gospodarstw w Milejowie. Chora psychicznie kobieta, która znęca się nad psami, druga - też niedorozwinięta. I niezaradny i nieodpowiedzialny opiekun. Duży pies, młodziutka suczka ze szczeniakiem (pozostałe pewnie utopili). Wolontariuszki przywiozły suczkę z 2-miesięcznym szczeniakiem. Pies został ale też będzie potrzebował pomocy. Pysia, bp tak nazywa się sunia może mieć około 1,5 roku a już została mamą. Jej synek Krecik będzie naprawdę dużym psem. Oba psiaki były maksymalnie  zarobaczone i zapchlone. Są już po 2-krotnym odrobaczeniu i zabezpieczone przeciwko pchłom i kleszczom. Pysia jeszcze przez 2 tygodnie karmiła małego. Krecik rośnie, jak na drożdżach i rozrabia. A Pusia... Przez pierwsze dni na widok wyciągniętej ręki, rozpłaszczała się na ziemi, czołgała. Pewnie i ona była bita. A dzisiaj bryka razem ze swoim synkiem, bawi się, jak szczeniak, przytula do ludzi. Jest łagodna i grzeczna. Nauczyła się chodzić na smyczy. Oba psiaki mają szansę na wspólny dom, od którego dzieli je sterylizacja Pusi. Wczoraj pojechała do lecznicy a jej synek do domu tymczasowego na czas rekonwalescencji suni po zabiegu. Prosimy o pomoc w pokryciu kosztów sterylizacji Pusi i szczepienia przeciwko chorobom wirusowym jej synka Krecika.  Koszt około 350 zł. Oczywiście rozliczymy się ze zbiórki faktura z lecznicy weterynaryjnej. 

Aktualizacje


 • Majka Gulanowska - awatar

  Majka Gulanowska

  16.09.19
  16.09.19

  Pusia i jej synek Krecik mają już nowe domy. Sunia została wysterylizowana i zaszczepiona przeciwko wściekliźnie a maluch - przeciwko chorobom wirusowym. Dziękujemy wszystkim darczyńcom w imieniu swoim i psiaków.

  Zdjęcie aktualizacji 37 215

351 zł z 350 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Majka Gulanowska - awatar

Majka Gulanowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Arek Halicki - awatar
Arek Halicki
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
anonimowa - awatar
anonimowa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Joanna Musiał - awatar
Joanna Musiał
5
Beata - awatar
Beata
10
Karolina - awatar
Karolina
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Artur - awatar
Artur
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij