Zbiórka Daj Rudej szanse na życie ❣️ - miniaturka zdjęcia

Daj Rudej szanse na życie ❣️ Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Daj Rudej szanse na życie ❣️ - zdjęcie główne

Daj Rudej szanse na życie ❣️

1 091 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Sobczyk - awatar

Kasia Sobczyk

Organizator zbiórki

Kotka potrzebuje pomocy!! Została porzucona na ulicy. Kilka tygodni siedziała w jednym miejscu. Oddalała się tylko na kilka metrów żeby znaleźć ciepły samochód pod którym może spać. Widać, że była udomowiona. Nieufnie ale  podchodziła do osoby która ją dokarmiała, dawała się głaskać i się przytulała.

Zabrałyśmy ją z koleżanką do weterynarza. Pani weterynarz oszacowała wiek na około 5-6 lat. Zrobiłyśmy jej pełne badania krwi, została odrobaczona i odpchlona.  Niestety mimo w miarę dobrych wyników usłyszałyśmy straszną diagnozę. NOWOTWÓR SUTKA. Kicia bardzo pilnie potrzebuje operacji usunięcia guza. Niestety taka operacja jest dość kosztowna. Do tego dochodzą wizyty kontrolne, badania, antybiotyki, kubraczek pooperacyjny i przede wszystkim badania histopatologiczne.

Jednocześnie szukamy kici domu i mamy nadzieję, że jakiś kochający i czuły człowiek ją przygarnie i pokocha. Lecz żeby to się stało, bardzo pilnie trzeba usunąć guza i rozpocząć leczenie. Każdy dzień działa na jej niekorzyść.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 091 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Sobczyk - awatar

Kasia Sobczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 20

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
jądrek - awatar
jądrek
50
Magdalena Skwark - awatar
Magdalena Skwark
20
Paweł - awatar
Paweł
500
Gosia - awatar
Gosia
50
Igor - awatar
Igor
20
Grzegorz - awatar
Grzegorz
20
Ewa Lepalczyk - awatar
Ewa Lepalczyk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij