Zbiórka Wyjazd integracyjny do Włoch - miniaturka zdjęcia

Wyjazd integracyjny do Włoch Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wyjazd integracyjny do Włoch - zdjęcie główne

Wyjazd integracyjny do Włoch

2 411 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 72 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

ENG BELOW

Nasze Koło jest organizacją, która powstała 40 lat temu w odpowiedzi na niezaspokojone potrzeby osób niepełnosprawnych. Stworzyli ją ich rodzice.

Obecnie otaczamy opieką ok. 75 młodych ludzi ze schorzeniami takimi jak mózgowe porażenie dziecięce, przepuklina oponowo-rdzeniowa, uszkodzenie okołoporodowo-neurologiczne.

Głównymi celami organizacji są poprawa stanu zdrowia podopiecznych i rehabilitacja społeczna oraz umożliwienie pełnego wypoczynku psychicznego i fizycznego.

W związku z tym i z okazji jubileuszu utworzenia Koła postanowiliśmy zorganizować wyprawę do południowych Włoch (planowany jest udział 14 członków Koła z opiekunami).

Niestety z powodu niezależnych czynników ekonomicznych spotęgowanych rosnącą inflacją, uczestników nie stać na samodzielne sfinansowanie wyjazdu, zasoby którymi dysponuje koło też nie są wystarczające. 

Pozyskane fundusze pomogą nam opłacić podstawowe koszty związane z podróżą - każdy członek dostanie dzięki temu wsparcie, które pozwoli pokryć chociaż część opłat takich jak transport czy wyżywienie.

Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak wiele dla nas znaczy każda minuta spędzona razem, zwłaszcza po długim okresie pandemicznego zamknięcia i jeszcze większej izolacji, jakiej doświadczyliśmy. 

Więcej o organizacji: https://kolo.tpd.org.pl/

Program wyjazdu: https://kolo.tpd.org.pl/index.php/aktualnosci/127-na-kraniec-wloskiego-obcasa


Integration trip to Italy

Our association is an organization that was founded 40 years ago in response
to the unmet needs of people with disabilities. It was created by those people parents.

Currently we take care of about 75 young people with diseases
such as cerebral palsy, myelomeningocele, perinatal and neurological damage.

The main goals of the organization are to improve the health condition of the participants and social rehabilitation as well as to enable full mental and physical rest.

Therefore, and due to the jubilee of the creation of the Association, we decided to organize a trip to southern Italy (14 members of the Association with their attendants are planned).

Unfortunately, due to independent economic factors compounded by rising inflation, the participants cannot afford self-financing the trip. The resources available to the Association are also not sufficient.

The raised funds will help us pay for basic travel expenses - each member will receive financial support that will cover at least some of the costs such as transport and meals.

You don't even realize how much each minute spent together means to us, especially after the long period of pandemic lockdown and the even greater isolation created by it.

100PLN is equivalent to 23$.

More about the organization: https://kolo.tpd.org.pl/

Tour program: https://kolo.tpd.org.pl/index.php/aktualnosci/127-na-kraniec-wloskiego-obcasa

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • KOŁO PRZYJACIÓŁ DZIECI ZARZĄD MAZOWIECKIEGO ODDZIAŁU WOJEWÓDZKIEGO - awatar

  KOŁO PRZYJACIÓŁ DZIECI ZARZĄD MAZOWIECKIEGO ODDZIAŁU WOJEWÓDZKIEGO

  20.01.2023
  20.01.2023

  Dziękujemy wszystkim, którzy już wpłacili do tej pory! Naprawdę to doceniamy!

  Prosimy o dalsze udostępnienie zbiórki!

  Thank each and every one of you who donated! We really appreciate that!

  We ask you to keep sharing the fundraising!

Komentarze


 • Michalina - awatar

  Michalina

  04.02.2023
  04.02.2023

  Mam nadzieję, że wy również zakochajcie się w słonecznej Italii:)

2 411 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 72 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 72

Sylwia - awatar
Sylwia
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
6
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Weronika - awatar
Weronika
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij