Zbiórka rehabilitacja dla pana Henia - zdjęcie główne

rehabilitacja dla pana Henia

6 991 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 85 osób
Damian Krumplewski - awatar

Damian Krumplewski

Organizator zbiórki

Dzień Dobry nazywam się Damian Krumplewski i proszę o pomoc dla mojego serdecznego przyjaciela. Wiem że zawsze na nas sędziów można liczyć więc dziś proszę Was o to by wspomóc fantastycznego człowieka, obserwatora, mentora , serdecznego przyjaciela który od wielu lat jest z nami w organizacji sędziowskiej. Pan Heniu zawsze pomagał wszystkim wiemy że żadnemu sędziemu nigdy nie odmówił pomocy a dziś sam jej potrzebuje. Bardzo ciężko przeszedł COVID-19 i bardzo pomału wraca do zdrowia. Potrzebna jest rehabilitacja która niestety jest kosztowna. Wobec tego kto ile może to w imieniu swoim jak i Pana Henia proszę o każdy grosz. Pan Heniu mieszka w Reszlu i od zawsze jest blisko piłki bo oprócz tego że jest w organizacji sędziowskiej również mocno jest związany z Reszelską piłką. 

Fantastyczny człowiek który zawsze jest pierwszy do pomocy a dziś możemy mu się odwdzięczyć. Zachęcam do pomocy.

Z góry dziękuje.

6 991 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 85 osób
Damian Krumplewski - awatar

Damian Krumplewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 85

Jan Kupis - awatar
Jan Kupis
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Grzegorz Zakrzewski - awatar
Grzegorz Zakrzewski
50
Marek Kwiatkowski - awatar
Marek Kwiatkowski
50
Marcin Żyłka - awatar
Marcin Żyłka
100
Kamil Jankiewicz - awatar
Kamil Jankiewicz
20
Sławek - awatar
Sławek
50
Daniello - awatar
Daniello
100
Orły - awatar
Orły
600

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij