Zbiórka Mięsak- pomoc dla Leona - zdjęcie główne

Mięsak- pomoc dla Leona

3 453 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 85 osób
Luita Leonita - awatar

Luita Leonita

Organizator zbiórki

Dzień dobry.Sytuacja niestety zmusiła mnie do prośby o pomoc;(.Wielokrotnie wpłacając na różne zbiórki cieszyłam się ,że ja nie muszę i nie potrzebuję na nic zbierać. Jednak los chciał inaczej. Miesiąc temu wykryto u Leonka nowotwór (mięsak) ,jest szansa na leczenie lecz jest ono bardzo kosztowne. W przypadku gdy nie podejmiemy się radioterapii, zostanie nam bardzo malo czasu z naszym futrzastym przyjacielem, gdyż zmiana cechuje się agresywnym postępem. Jeśli masz możliwość i chcesz, proszę pomóż .Będziemy niezwykle wdzięczni każdy grosz. Tak zawsze wpłacając na te zbiórki myślałam ,że gdyby każdy dał po 5 czy 10 zł ile można by było pomóc i uratować istnień. Dziękuję z góry za wszystko. 


Edit: Dziękujemy wszystkim za liczne wpłaty. Jesteśmy wzruszeni ile dobra jest w ludziach. Za zebrane pieniążki zakupiliśmy niezbędne leki oraz regularnie uczęszczany na wizytę do weterynarza w celu podania wlewki wzmacniającej kręgi oraz kości. Leoś jest pod stalą obserwacją i liczymy, że leczenie przyniesie pozytywne skutki

Agata

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • El Żuberro - awatar

  El Żuberro

  03.09.2023
  03.09.2023

  Zdrówka, niech walczy dzielnie.

 • Madzia - awatar

  Madzia

  01.09.2023
  01.09.2023

  :)

3 453 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 85 osób
Luita Leonita - awatar

Luita Leonita

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 85

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Zawarciańscy wyjadaczy - awatar
Zawarciańscy wyjadaczy
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Iga i Łukasz - awatar
Iga i Łukasz
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Kamil - awatar
Kamil
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
agu-s - awatar
agu-s
20
Hanna Drzewiecka - awatar
Hanna Drzewiecka
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij