Zbiórka Słoneczne krzesła - zdjęcie główne

Słoneczne krzesła

9 220 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 55 osób

Jesteśmy DOMEM dla 110 chłopaków z niepełnosprawnościami prowadzonym przez siostry benedyktynki misjonarki:) Mieszkamy w pięknej mazurskiej miejscowości - Ełk.  Wraz z pracownikami staramy się stworzyć w naszym DOMU przytulną, rodzinną i domową atmosferę:) 

Nasz DOM podzielony jest na 4 mieszkania - Zielone, Słoneczne, Błękitne i tzw. Stary Dom. 

Wiadomo, że spożywanie wspólnych posiłków wzmacnia więzi, poprawia relacje oraz zwiększa akcpetację smaków. Chcielibyśmy stworzyć takie miejsce w mieszkaniu Słonecznym. 

Obecnie jest tam stół, wokół którego zasiąść może maksymalnie 7 mieszkańców. Zamówiliśmy większy, rodzinny stół, który pomieści aż 15 osób. Gotowy stół dostaniemy dopiero w październiku 2023... 

Jednak... koszt solidnego, tak dużego stołu wyczerpał nasz budżet...

Do stołu potrzebne są nam krzesła - 15 sztuk. Koszt jednego krzesła to aż 800 zł...

Postanowiliśmy poprosić WAS o pomoc i finansowe wsparcie naszej zbiórki. 

15 sztuk krzeseł to koszt aż 12 tys. złotych!  

Marzy nam się zasiąść  wspólnie do obiadu, do świątecznego kolędowania czy imprezy urodzinowej...  wyobrażamy już sobie tą atmosferę rozmów, takiego rodzinnego zgiełku :)

 

Jeżeli tylko możesz - wesprzyj nas! Każda złotówka będzie nas przybliżać do naszego marzenia :) Oczywiście, tych marzeń jest wiele, ale od któregoś musimy zacząć :) 

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Kornelia - awatar

    Kornelia

    27.08.2023
    27.08.2023

    Życzę wszystkiego co najlepsze

9 220 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 55 osób

Wpłaty: 55

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
800
Iza Szweblik - awatar
Iza Szweblik
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Teresa - awatar
Teresa
50
Sokołowska Beata - awatar
Sokołowska Beata
375
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij