PAKO - ratujmy jego oczko!

1 421 zł  z 1 400 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Amstaffy z Palucha - awatar

Amstaffy z Palucha

Organizator zbiórki

Pako trafił do Schroniska na Paluchu 16.01.2017. Ktoś pozbył się psa, który zaczął mieć problemy zdrowotne:( Z chwilą przyjęcia Pako nie widział już na jedno oczko, a w tym momencie zagrożone jest drugie. Psiak od soboty przebywa na schroniskowym szpitalu gdzie trafił z ostrym zapaleniem spójowek i wrzodziejącą rogówką. Jego stan jest ciężki, nie może otworzyć oczu, nic nie widzi!!! Potrzebna jest dalsza diagnostyka w tym rezonans głowy z kontrastem, aby wykluczyć wylew lub guzy, które mogą wywierać naciski i przekładać się na choroby oczu i utratę wzroku. Do tego wymagana jest dalsza diagnostyka okulistyczna. Pako dodatkowo ma zwyrodnienia kręgosłupa z wieloma przepuklinami na różnych odcinkach i dysplazję bioder. Potrzebne są środki do sfinansowania diagnostyki i leczenia. 

A jaki jest Pako ? To kompaktowej budowy ok 7 letni amstaff. Jest ogromnie przyjazny w stosunku do ludzi.  Cieszy się na widok człowieka, merda ogonem, uwielbia się przytulać i głaskać. Pako bardzo cierpi, do tego samotność i stres sprawiają, że zamyka się w sobie. Potrzebuje pilnie domu w którym będzie mógł spokojnie odpocząć, zazna dobrej opieki weterynaryjnej. Dom jest jego ostatnią szansą!

Aktualizacje


 • Amstaffy z Palucha - awatar

  Amstaffy z Palucha

  21.09.2017
  21.09.2017

  Kochani, udało sie zebrać kwotę dzięki której przeprowadzona zostanie szczegółowa diagnostyka Pako. Chodzi przede wszystkim o liczne konsultacje okulistyczne oraz rezonans głowy z kontrastem mający na celu stwierdzenie ewentualnych guzów.
  Po zakończeniu diagnostyki zostaną podjęte odpowiednie kroki w kierunku leczenia i o tym będę jeszcze informować.
  Bez Waszej pomocy nie byłoby możliwości ratowania Pako, dlatego ogromnie dziękujemy!
  Jednocześnie zapraszamy na wydarzenie Pako gdzie będziemy wklejać rozliczenie badań Pako i informować o jego stanie zdrowia.

  Link do wydarzenia Pako:

  https://www.facebook.com/events/1185643614844413/?acontext=%7B%22source%22%3A5%2C%22page_id_source%22%3A1633315423594260%2C%22action_history%22%3A[%7B%22surface%22%3A%22page%22%2C%22mechanism%22%3A%22main_list%22%2C%22extra_data%22%3A%22%7B%5C%22page_id%5C%22%3A1633315423594260%2C%5C%22tour_id%5C%22%3Anull%7D%22%7D]%2C%22has_source%22%3Atrue%7D

  Zdjęcie aktualizacji 7 971

Komentarze


 • Eryk - awatar

  Eryk

  20.09.2017
  20.09.2017

  😀

 • MAGDALENA BUBROWSKA - awatar

  MAGDALENA BUBROWSKA

  19.09.2017
  19.09.2017

  :-)

 • Cateater - awatar

  Cateater

  19.09.2017
  19.09.2017

  Damy radę!

 • Justyna Kobylińska - awatar

  Justyna Kobylińska

  19.09.2017
  19.09.2017

  😊😊😊

1 421 zł  z 1 400 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Amstaffy z Palucha - awatar

Amstaffy z Palucha

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 32

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Mati - awatar
Mati
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
85
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Eryk - awatar
Eryk
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Krówek - awatar
Krówek
100
Edyta B - awatar
Edyta B
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij