Zbiórka dla kota Stasia - zdjęcie główne

dla kota Stasia

817 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Anna Górny - awatar

Anna Górny

Organizator zbiórki

EDIT!

Przegraliśmy :-( Wczoraj Staś na opuścił i pobiegł za Tęczowy Most! :-( Był najcudowniejszym kotem na świecie i strasznie za Nim tęsknimy. Jego brak ogromnie nas boli, tak bardzo, że trudno to wyrazić słowami :-(

Dziękujemy Wszystkim, którzy nas wsparli w walce o życie i zdrowie Stasia. Wasza pomoc pomogła nam opłacić koszty wizyt weterynaryjnych oraz niezliczonych kroplówek, zastrzyków, różnych leków oraz przydatnych w leczeniu rzeczy.

DZIĘKUJEMY!!! Ale wierzymy, że dobro powraca!


Jestem kocią mamą:-) Mamą Stanisława, który jest cudownym kotem. Dotychczas Staś był wesoły, psotny, rozmowny, uwielbiał się do nas tulić i spędzać z nami czas. Niestety, Staś zachorował, zmienił się i zmienił nasze życie. Jest smutny, apatyczny, nie biega, nie skacze, ma problem z wskakiwaniem, czy zeskakiwaniem nawet z niewielkich wysokości, nie ma apetytu i bardzo schudł... pojawił się także płyn w jamie brzusznej. 

Wiemy, że wokoło wiele ludzkiego cierpienia, mamy czas pandemii, wielu ludzi boryka się z problemami, także finansowymi. Postanowiliśmy jednak powalczyć o Stasia, bo nie wyobrażamy sobie, że go z nami nie będzie. Chcemy, by wrócił nasz urwis, gaduła i przytulas. 

Niestety, koszty lekarstw, badań, wizyt lekarskich przerastają nasze możliwości finansowe. Jeśli więc ktoś chciałby wrzucić grosik lub coś więcej to będziemy bardzo wdzięczni. Już teraz dziękujemy Każdemu, kto odpowie na ten apel.... Anna, Przemysław, no i oczywiście Staś :-)

Komentarze


 • Iza W. - awatar

  Iza W.

  21.11.2021
  21.11.2021

  Zdrówka dla kotełka.

 • Iza i Piotrek - awatar

  Iza i Piotrek

  20.11.2021
  20.11.2021

  Mamy nadzieje, ze Staś wyzdrowieje :-*

 • Magda - awatar

  Magda

  18.11.2021
  18.11.2021

  Zdrówka dla kotka

817 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Anna Górny - awatar

Anna Górny

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 24

Ewa Krentusz - awatar
Ewa Krentusz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Sylwia S - awatar
Sylwia S
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Sabrina - awatar
Sabrina
50
Bożena - awatar
Bożena
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Olcia - awatar
Olcia
50
Iza W. - awatar
Iza W.
15
Natalia Śpiewla-Hojdys - awatar
Natalia Śpiewla-Hojdys
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij