Zbiórka Nikomu niepotrzebny stary kundel - zdjęcie główne

Nikomu niepotrzebny stary kundel

165 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Magdalena Popielska - awatar

Magdalena Popielska

Organizator zbiórki

Tragedia jakich wiele. Kolejny pies potraktowany jak śmieć, dosłownie bo przywiązany przy śmietniku. Żebra na wierzchu smutek w oczach, ot rzeczywistość. Decyzja mogła być tylko jedna: ZABIERAMY. Borysek trafił do zaprzyjaźnionego schroniska, był tam dość długo, zero telefonów w sprawie adopcji, zero zainteresowania. No bo przecież kto chce starego pospolitego psa? Po co komuś kłopot. Nie liczyło się, że Borysek nadal ufa człowiekowi, nie ważne, że pięknie chodzi na smyczy. Po pewnym czasie zwolniło się miejsce w hoteliku Szamański Krąg i postanowiłyśmy zabrać tam Boryska. Jego wiek coraz bardziej mu doskwierał. Dzięki wspaniałej opiece Borysek wygląda coraz młodziej. Codzienne spacery, fachowa opieka  i uwaga to jest to co było potrzebne naszemu dziadkowi. Borysek jest wdzięczny za każdy głask, cieszy się i uśmiecha całym pycholem. Niestety nadal nikt nie dzwoni w sprawie tego cudownego dziadka. Obecnie Borysek ma ok 9 lat, czy istnieje dla niego szansa na dom? Czy ktoś da mu szanse i pokocha pomimo wieku? Na chwilę obecną szanse są znikome. Dlatego zmuszone jesteśmy prosić Państwa o pomoc w opłaceniu hoteliku. Miesięczny koszt to 350 zł. Zbiórka ustanowiona została na 2 miesiące pobytu Boryska. 

Z racji iż jesteśmy osobami prywatnymi konta użyczyła nam fundacja Węgielek. 


Aktualizacje


  • Magdalena Popielska - awatar

    Magdalena Popielska

    06.06.2017
    06.06.2017

    Proszę o kontakt wszystkie osoby,ktore wolacily na zbiórkę Boryska. Podaje nr 506147202, ewentualnie m.popielska @hotmail.com

165 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Magdalena Popielska - awatar

Magdalena Popielska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

agnieszka - awatar
agnieszka
10
marzena - awatar
marzena
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Elisabeth Wegrzynowski - awatar
Elisabeth Wegrzynowski
50
ewa sarnecka - awatar
ewa sarnecka
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij