Zbiórka Rachunek za prąd dla zwierzaków - zdjęcie główne

Rachunek za prąd dla zwierzaków

3 196 zł  z 2 800 zł (Cel)
Wpłaciły 72 osoby
Katarzyna Drelich - awatar

Katarzyna Drelich

Organizator zbiórki

Dzień dobry, 

Nazywam się Katarzyna Drelich. Od ponad 20tu lat pomagam bezdomnym zwierzętom a od prawie 15-tu prowadzę Fundację Felis, która prężnie działa we wschodniej Polsce ( lubelskie).

Mój własny dom od lat jest największym domem tymczasowym fundacji. W tej chwili mam pod opieką ok. 50 kotów i 33 psy.  Opiekuję się nimi sama. Część jest do adopcji, część  ma już u mnie dożywocie.

Zima jest zawsze najgorsza. Trzeba palić w piecach. W domu jeszcze temperatury sa  dodatnie, ale w dwóch pomieszczeniach gospodarczych, w których jest częśc kotów - już gorzej. Wstawiłam tzw. kozy, ale wiadomo, ze  w nocy wygasają i jest mróz, a i gdy wyjeżdżam na cały dzień  w sprawach fundacyjnych ( wet, zakupy, interwencje, odłowy na kastracje, itd) też robi się zimno.  Nie mam wyjścia- wstawiam zwierzakom piecyki elektryczne. Komfort przebywania w kociarni znacznie się podnosi, ale liczniki poboru energii szaleją.

I oto kilka dni temu przyszły faktury za prąd, a ten   zużyty  od grudnia do marca dał sumę bliską trzem tysiącom złotych.  To jest własnie to ogrzewanie dwóch kocich pomieszczeń. Nie mam złudzeń.

Te trzy tysiace to  kwota, której nie jestem w ŻADEN sposób  w stanie zapłacić sama. To pięciokrotność ( tak!) mojej pensji.  Ale zapłacić muszę, bo  wtedy  nie będę mieć w domu wody.  Ciągnietej pompą ze studni głębinowej (mieszkam na wsi)

O ile z brakiem prądu jestem w stanie, przy gigantycznym wysiłku, jakoś sobie poradzić, to z brakiem wody już nie. Nie przy tylu zwierzakach, które muszą pic i przy których trzeba non stop sprzątać.

Ta zbiórka to prośba o pomoc dla zwierzaków, nie dla mnie. A moje urodziny 24 marca niech będa tylko jedna z okazji żeby mi pomóc.

Z góry serdecznie dziękuję za wszelkie wsparcie. 

Wszystkich, którzy o mnie i mojej fundacji słyszą pierwszy raz zapraszam na Facebooka na nasz fanpage Foondacja Felis


Komentarze


 • k.kwiecinska - awatar

  k.kwiecinska

  21.03.2019
  21.03.2019

  trzymaj się ciepło:-)

 • Magdalena Wojtasiak - awatar

  Magdalena Wojtasiak

  21.03.2019
  21.03.2019

  Powodzenia!

 • Wieslawa Johnsen - awatar

  Wieslawa Johnsen

  21.03.2019
  21.03.2019

  Pomagamy tym ktorzy pomagaja innym

 • Basig - awatar

  Basig

  21.03.2019
  21.03.2019

  Dziękuję za Twoją wszelką pomoc dla kotów.

 • mknca - awatar

  mknca

  21.03.2019
  21.03.2019

  wszystkiego dobrego, zdrowia i wytrwałości, pozdrawiam serdecznie

3 196 zł  z 2 800 zł (Cel)
Wpłaciły 72 osoby
Katarzyna Drelich - awatar

Katarzyna Drelich

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 72

Patryk Parzonko - awatar
Patryk Parzonko
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Alicja Kindracka - awatar
Alicja Kindracka
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Eliza Stoilkowic - awatar
Eliza Stoilkowic
20
Karolina Szuryn - awatar
Karolina Szuryn
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij