Zbiórka Pomóżmy WYGRAĆ z NOWOTWOREM - zdjęcie główne

Pomóżmy WYGRAĆ z NOWOTWOREM

1 317 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Kacper Kaczmarek - awatar

Kacper Kaczmarek

Organizator zbiórki

BARDZO PROSZĘ O POMOC!!!

Jestem wnukiem Bolesława Marszewskiego. Mój dziadek jest inwalidą, ma usunięty prawy staw biodrowy, ponieważ miał gruźlicę kości. Przeszedł bardzo wiele w swoim życiu, niemalże całe dzieciństwo spędził w szpitalu. 23 sierpnia 1970 r. (50 lat temu) dziadek poślubił moją babcię Terenię. Wraz z babcią Teresą, kilkanaście lat temu stracili swój dobytek - pensjonat „Horyzont” w Piechowicach. Zostali oszukani przez wrocławską fundację „Help” - fundację działającą na rzecz dzieci poszkodowanych w wypadkach samochodowych spowodowanych przez nietrzeźwych kierowców. Minęło niemalże 20 lat, a komornik im zabiera miesięcznie ponad 300 zł. Dług stoi w miejscu, komornik pobiera same odsetki. W lipcu 2019 r., mój dziadek otrzymał szokującą diagnozę, wstępne wyniki wykazały nowotwór złośliwy jelita grubego II stopnia. Dla seniora w jego wieku wiadomość o kolejnej chorobie zniszczyła jego samopoczucie, mimo to dziadek jest silnym człowiekiem, próbuje się nie poddawać, wierzy, że wszystko będzie dobrze. Prawdopodobnie może mieć radioterapię oraz operację. Chciałbym zebrać dla niego chociaż troszkę pieniędzy, żeby miał najpotrzebniejsze produkty dla mężczyzny w jego wieku, a także na potrzebne leczenie, wizyty lekarskie, czy też życie po udanym (mam wielką nadzieje) przebiegu choroby. Wierzę, że uda mi się zebrać dla mojego kochanego dziadziusia potrzebną kwotę, proszę o to ludzi o dobrym sercu, każdego kto tylko może pomóc. Proszę także o modlitwy uzdrowienia dla niego.

 Z góry dziękuję 

Wnuk Kacper. 

Aktualizacje


 • Kacper Kaczmarek - awatar

  Kacper Kaczmarek

  31.03.2020
  31.03.2020

  Dziękujemy serdecznie za każdą otrzymaną wpłatę! Każda kwota przybliża nas do postawionego celu.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Małgorzata Poks - awatar

  Małgorzata Poks

  14.08.2019
  14.08.2019

  Dużo zdrówka dla Twojego dziadka Kacper życzę

1 317 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Kacper Kaczmarek - awatar

Kacper Kaczmarek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 18

Bartek Wąsik - awatar
Bartek Wąsik
100
Marek Marszewski - awatar
Marek Marszewski
100
Izabella - awatar
Izabella
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Thomas Kal - awatar
Thomas Kal
20
Wika - awatar
Wika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Jakub Burdziełowski - awatar
Jakub Burdziełowski
100
Zofia Marszewska - awatar
Zofia Marszewska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij