Zbiórka Leczenie 2 przecudnych kociaków. - zdjęcie główne

Leczenie 2 przecudnych kociaków.

602 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Agnieszka Filipiuk - awatar

Agnieszka Filipiuk

Organizator zbiórki

Witam ,

2 cudowne koty miały stracić dom , więc moja koleżanka (Paulina Borkowska , kontakt poniżej postu) postanowiła ,że nie pozostawi ich i dam im drugi bezpieczny i ciepły dom. Niestety realia okazały się całkowicie inne niż były przedstawione w poście, po którego przeczytaniu zdecydowała się je przygarnąć. Post był wzruszający o kobiecie, która poprzez inną Panią szukała dla nich pomocy bo właściciel lokalu w którym mieszkała powiedział, że albo oddaje koty albo traci dach nad głową ( Pani podobno mieszkała w lokalu u pracodawcy) . 

Niby smutna historia…. Koty zostały przywiezione jej do Warszawy z Wrocławia i  tutaj zaczyna się cała historia oraz wydatki z którymi musi się zmagać aby ratować te 2 piękne istotki! To stan zdrowia jaki został opisany w poście: 

„Skromna osoba, która sama nie posiada wiele. Daje pełną miskę, zapewnia opiekę weterynarza, która leczy wojenne rany Donica (kocur)…” 

KOTKA:  „Była sobie bezdomna, uliczna kotka. Co jej się stało, że leżała na chodniku półżywa, z wielką dziurą w brzuchu… Wiem, że ratuje jej życie pewna osoba… przygarnia, zapewnia opiekę weterynarza, który operuje kotkę, usuwa uszkodzoną śledzionę i leczy kotkę.

KOT: „ … Skromna osoba, która sama nie posiada wiele. Daje pełną miskę, zapewnia opiekę weterynarza, który leczy wojenne rany Donica i usuwa zęby (przez stan zapalny jamy ustnej były w okropnym stanie).

REALIA:

KOTKA: Lili

-sterylizacja

-środki aby usunąć robactwo z jej sierści ( kotka była cała zarobaczona)

-szczepienia bo ich prawdopodobnie brak ( właścicielka podobno nie widziała potrzeby zakładania książeczek)

- ogólne odrobaczanie 

- brak dokumentów od kobiety na temat zabiegu wycięcia śledziony 

KOT: Corleone

-udało się wyczyścić ząbki, wdał się ostry stan zapalny w uzębieniu którego podobno miał nie mieć : koszt całego zabiegu 250 zł(w tym zdjęcie starych szwów zostawionych w uchu , obcięcie pazurków, czyszczenie brudnych uszu ) 

-środki aby usunąć robactwo z sierści

-szczepienia

-ogólne odrobaczanie

Bardzo proszę o pomoc koleżance ponieważ koszta pokrycia zabiegów przerosły ją . Każda złotówka się przyda! 


Pozdrawiam z całego serca :)

Kontakt do koleżanki : fb bądź e-mail: [email protected]

602 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Agnieszka Filipiuk - awatar

Agnieszka Filipiuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
350
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
IleMamTyleDam - awatar
IleMamTyleDam
20
Beata - awatar
Beata
10
Kocia Mięta - awatar
Kocia Mięta
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Grazyna B. - awatar
Grazyna B.
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Pat Pat - awatar
Pat Pat
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie lub ze wsparciem serwisu. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Jest to opcja polecana dla zbiórek na prezenty i spełnianie marzeń.

W ramach opcji prowadzenia zbiórki ze wsparciem Pomagam.pl serwis będzie przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać innych do wpłat poprzez media społecznościowe, reklamy internetowe oraz na stronie głównej serwisu. Otrzymasz również wsparcie merytoryczne i przydatne wskazówki zawarte w poradnikach stworzonych przez ekspertów Pomagam.pl. Wówczas portal pobiera automatycznie 12% od każdej wpłaty, aby pokryć koszty promocji zbiórki. Jest to opcja rekomendowana dla wszystkich zbiórek na leczenie, potrzeby, zwierzęta i inne ważne dla Ciebie cele.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij