Zbiórka Leczenie 2 przecudnych kociaków. - zdjęcie główne

Leczenie 2 przecudnych kociaków.

602 zł z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Agnieszka Filipiuk - awatar

Agnieszka Filipiuk

Organizator zbiórki

Witam ,

2 cudowne koty miały stracić dom , więc moja koleżanka (Paulina Borkowska , kontakt poniżej postu) postanowiła ,że nie pozostawi ich i dam im drugi bezpieczny i ciepły dom. Niestety realia okazały się całkowicie inne niż były przedstawione w poście, po którego przeczytaniu zdecydowała się je przygarnąć. Post był wzruszający o kobiecie, która poprzez inną Panią szukała dla nich pomocy bo właściciel lokalu w którym mieszkała powiedział, że albo oddaje koty albo traci dach nad głową ( Pani podobno mieszkała w lokalu u pracodawcy) . 

Niby smutna historia…. Koty zostały przywiezione jej do Warszawy z Wrocławia i  tutaj zaczyna się cała historia oraz wydatki z którymi musi się zmagać aby ratować te 2 piękne istotki! To stan zdrowia jaki został opisany w poście: 

„Skromna osoba, która sama nie posiada wiele. Daje pełną miskę, zapewnia opiekę weterynarza, która leczy wojenne rany Donica (kocur)…” 

KOTKA:  „Była sobie bezdomna, uliczna kotka. Co jej się stało, że leżała na chodniku półżywa, z wielką dziurą w brzuchu… Wiem, że ratuje jej życie pewna osoba… przygarnia, zapewnia opiekę weterynarza, który operuje kotkę, usuwa uszkodzoną śledzionę i leczy kotkę.

KOT: „ … Skromna osoba, która sama nie posiada wiele. Daje pełną miskę, zapewnia opiekę weterynarza, który leczy wojenne rany Donica i usuwa zęby (przez stan zapalny jamy ustnej były w okropnym stanie).

REALIA:

KOTKA: Lili

-sterylizacja

-środki aby usunąć robactwo z jej sierści ( kotka była cała zarobaczona)

-szczepienia bo ich prawdopodobnie brak ( właścicielka podobno nie widziała potrzeby zakładania książeczek)

- ogólne odrobaczanie 

- brak dokumentów od kobiety na temat zabiegu wycięcia śledziony 

KOT: Corleone

-udało się wyczyścić ząbki, wdał się ostry stan zapalny w uzębieniu którego podobno miał nie mieć : koszt całego zabiegu 250 zł(w tym zdjęcie starych szwów zostawionych w uchu , obcięcie pazurków, czyszczenie brudnych uszu ) 

-środki aby usunąć robactwo z sierści

-szczepienia

-ogólne odrobaczanie

Bardzo proszę o pomoc koleżance ponieważ koszta pokrycia zabiegów przerosły ją . Każda złotówka się przyda! 


Pozdrawiam z całego serca :)

Kontakt do koleżanki : fb bądź e-mail: [email protected]

602 zł z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Agnieszka Filipiuk - awatar

Agnieszka Filipiuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
350
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
IleMamTyleDam - awatar
IleMamTyleDam
20
Beata - awatar
Beata
10
Kocia Mięta - awatar
Kocia Mięta
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Grazyna B. - awatar
Grazyna B.
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Pat Pat - awatar
Pat Pat
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij