Zbiórka Odbudujmy dom Pani Marii - zdjęcie główne

Odbudujmy dom Pani Marii

23 433 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciło 139 osób
Agnieszka Bielecka - awatar

Agnieszka Bielecka

Organizator zbiórki

Czy w jeden moment spokojne życie ludzkie może legnąć w gruzach w przenośni i w rzeczywistości ? Jak to jest stracić wszystko co do tej pory się posiadało nawet jeśli nie miało się wiele? Czy życie ma limit tragedii, którymi obarcza ludzi?   

Nazywam się Agnieszka. Wiele osób zna mnie bardzo dobrze. Założyłam tę zbiórkę na pomoc dwóm bardzo skromnym kobietom, których ostatnie wydarzenia siedzą mi w sercu i nie wyobrażam sobie zostawić je same w obliczu tej tragedii.

16.05.2023 w domu Pani Reginy i Marysi z Sanoka wybuchł pożar, który zniszczył im skromny dom i odebrał wszystko co do tej pory posiadały a miały naprawdę niewiele. Pożar wybuchł niespodziewanie i z dużą siłą. Zabierał wszystko co możliwe nie zwracając uwagi na lejące się ciurkiem łzy kobiet. Działo się to tak bardzo szybko, że nie można było w zasadzie nic uratować. W jednej chwili zostały bez dachu nad głową, bez rzeczy osobistych i bez poczucia bezpieczeństwa. Zrezygnowane i zrozpaczone.  W tragicznej chwili pożaru dzięki opatrzności Bożej kobiety nie przebywały w domu dzięki czemu uszły z życiem i w ten sposób zostały ocalone.  

Pani Regina i Pani Marysia to osoby bardzo skromne i ubogie, nie oczekujące od nikogo pomocy. Bardzo pracowite na tyle ile wiek i stan zdrowia im pozwala. Obydwie kobiety są po 60 roku życia, bardzo empatyczne i starają się radzić sobie z problemami bez udziału innych ludzi. Nigdy nie narzekające, znoszące trud każdego dnia z pokorą. Mimo niewobrażalnej tragedii jaka ich dotknęła nie chcą opuszczać zgliszczy i ruiny swojego domu. Chcą zostać w tym miejscu do ostatnich dni swojego życia choć niewiele osób to rozumie.  


Potrzebujemy uzbierać jak najwięcej środków aby spełnić ich marzenie, odbudować dom, dać szansę na nowe i jeszcze normalne życie; wszak dobro wraca zawsze i to podwójnie.  

Zmobilizujmy się i sprawmy żeby chociaż część domu oraz namiastka ich normalnego życia została odbudowana. 

Bardzo prosimy o pomoc w tej dramatycznej sytuacji - bez Was te kobiety sobie nie poradzą.  

Dziękuję w imieniu Pani Reginy, Pani Marysi oraz swoim. 

Pozdrawiam Aga.  


Aktualizacje


 • Agnieszka Bielecka - awatar

  Agnieszka Bielecka

  27.06.2023
  27.06.2023

  Dzień dobry.
  W ostatnim czasie wydarzyła się niewyobrażalna tragedia, Pani Regina zmarła...
  Pieniążki na dom nadal zbieramy, by Pani Maria miała gdzie mieszkać.
  Domek całoroczny został już zamówiony i jest w trakcie realizacji.
  Bardzo dziękuję wszystkim Darczyńcom za wpłatę.

  Z poważaniem Agnieszka Bielecka.

23 433 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciło 139 osób
Agnieszka Bielecka - awatar

Agnieszka Bielecka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 139

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
190
Henryka - awatar
Henryka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paulina i Marek - awatar
Paulina i Marek
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Grabowscy - awatar
Grabowscy
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij