Zbiórka Aby przterwać zimę - zdjęcie główne

Aby przterwać zimę

1 853 zł  z 5 500 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Ania Mazur - awatar

Ania Mazur

Organizator zbiórki

Obecnie mamy pod opieką 32 zwierzaki

Na dzień dzisiejszy codzienność nam umilają i dbają, byśmy na nudę nie narzekały, i rzecz jasna na zbyt dużo miejsca w łóżkach, 32 projektowe zwierzaki. Nie ma już z nami 11 od stycznia (czyjejś śmierci doświadczyłyśmy tego roku, sumując, 17 razy).

Zdjęcie opisu zbiórki Aby przterwać zimę

Dlaczego Projekt Vendi

Dlaczego  Projekt Vendi Czuwa
Zaczęło się od  naszej staruszki z Korabiewic, chorą na raka - cudowną Vendunię. Mimo, że przed nią były długie lata pomocy i dawania domu tym najbardziej potrzebującym to właśnie ona - malutka, delikatna i zaczarowana zapoczątkowała myśl by stworzyć coś dobrego..coś, co pozwoli przetrwać w pamięci innych jej imieniu, co pomagać będzie następnym i następnym i następnym - starym, schorowanym, niechcianym, zapomnianym. I choć była z nami jedynie miesiąc i dzień towarzyszy nam po dziś dzień i towarzyszyć będzie - jej imię patronuje naszej fundacji i naszemu Projektowi, bo wielu z nas wierzyło, że "zza tęczowego mostu Vendunia nad wszystkim czuwa" (

Zdjęcie opisu zbiórki Aby przterwać zimę

Prosimy o pomoc w zapewnieniu ciepła na zimę

I tak jest co robić, i tak jest się o co i o kogo martwić.
Musimy skupić siły na naszej gromadzie i na tym, czego nam brak. A brak i finansów na cokolwiek (wyżywienie, koszty leczenia, leków, eutanazji, środków pielęgnacyjnych etc pochłaniają każdą wpłatę). Brak i nieprzemakalnych, ortopedycznych, jakichkolwiek w sumie posłań - podstawy do porządnej opieki. A przede wszystkim  brak nam zupełnie zabezpieczenia na zimę a bywają noce tak chłodne, że przecież już wypadałoby mieć opał. I to najważniejsze w obecnej chwili aby starszym, chorym, poszkodowanym psiakom zapewnić ciepło.

Aby przetrwać zimę potrzebujemy ogromnej dla nas kwoty 5500,00 zł . Same nie damy rady, dlatego prosimy Was o pomoc.

Więcej o naszych podopiecznych i o nas można poczytać na facceboku

https://www.facebook.com/vendi.czuwa/
 

Zdjęcie opisu zbiórki Aby przterwać zimę Zdjęcie opisu zbiórki Aby przterwać zimę

Aktualizacje


 • Ania Mazur - awatar

  Podziękowania

  13.09.2016
  13.09.2016

  Ogromnie dziękujemy za dotychczasowe wpłaty. Mamy nadzieję, iż uda nam się uzbierać potrzebną kwotę.
  Nigdy dotąd nie korzystałyśmy z fundacyjnych środków. Ślizgając się na krawędzi usiłujemy wszelkie konieczności i opłaty zabezpieczać same. Nie da się tak żyć w nieskończność, możliwości brak. A ciepło być musi, jak w każdym domu.
  Dziękujemy.

  Zdjęcie aktualizacji 1 315

Komentarze


 • Monika - awatar

  Monika

  24.08.2016
  24.08.2016

  Jestem bardzo z Wami, w przekonaniu, że propagujecie filozofię najwyższego szacunku, rozumienia i empatii. Ściskam kciuki i wspieram całym sercem.

  • Ania Mazur - awatar

   Ania Mazur - Organizator zbiórki

   25.08.2016
   25.08.2016

   Dziękujemy

 • Arka - awatar

  Arka

  23.08.2016
  23.08.2016

  powodzenia!

  • Ania Mazur - awatar

   Ania Mazur - Organizator zbiórki

   25.08.2016
   25.08.2016

   Dziękujemy

1 853 zł  z 5 500 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Ania Mazur - awatar

Ania Mazur

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 25

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sylwia - awatar
Sylwia
10
Marta N. - awatar
Marta N.
19
Kasia - awatar
Kasia
15
Sandy - awatar
Sandy
2
Tatia - awatar
Tatia
20
Marta N. - awatar
Marta N.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij