Zbiórka Jedyny ratunek dla Lakiego. - zdjęcie główne

Jedyny ratunek dla Lakiego.

3 755 zł z 3 650 zł (Cel)
Wpłaciło 95 osób
Labradory.info - awatar

Labradory.info

Organizator zbiórki

Laki, to psiak z pseudo, który został kompletnie wyniszczony, tylko po to, aby człowiek mógł na nim zarobić :( 

Niestety, taki jest los maszynek do robienia pieniędzy... Miałyśmy nadzieję na to, że chłopak da radę normalnie żyć bez trudnych zabiegów i poważnego leczenia. Nasze nadzieje runęły po pierwszych dokładnych badaniach :(

Laki ma stwierdzonego raka komórek tucznych, który rozproszył się po całym ciele. Jeden z większych guzów, został wycięty, ale niestety już dzisiaj wiemy, że odrasta :( 

Jest to dość szybkie tempo i niestety w takim tempie, stracimy go szybciej niż w ogóle sobie wyobrażamy :( 

Lekarz, który prowadzi Lakiego zalecił terapię przeciwnowotworową lekiem Palladia. Jest to bardzo drogi lek, na który w tym momencie finansowo nie możemy sobie pozwolić. 

Jedyny sposób na szybką pomoc dla Lakiego, to zebranie odpowiedniej kwoty i zabezpieczenie jego leczenia na kilka miesięcy, tak, aby guzy nie powracały i aby mógł żyć dłużej. 

Laki, jego opiekunowie i my jako Labradory.info.pl bardzo prosimy o wsparcie Lakiego.

Komentarze


 • Majchrzak Urszula - awatar

  Majchrzak Urszula

  26.10.19
  26.10.19

  wszyscy razem damy sobie radę

 • Evl Lu - awatar

  Evl Lu

  25.10.19
  25.10.19

  Lakusiu,walczymy z Tobą od początku!

3 755 zł z 3 650 zł (Cel)
Wpłaciło 95 osób
Labradory.info - awatar

Labradory.info

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 95

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Natalia - awatar
Natalia
20
Monn - awatar
Monn
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Agnieszka - awatar
Agnieszka
10
Majka - awatar
Majka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Natalia - awatar
Natalia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
ŻANETA - awatar
ŻANETA
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij