Zbiórka Mika przybita do drzewa! - zdjęcie główne

Mika przybita do drzewa!

1 200 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób
Tola Olszewska - awatar

Tola Olszewska

Organizator zbiórki

Mika. Znaleziona w lesie, przybita za uszy gwoździami do drzewa. Historię Miki znałyśmy od dawna, niestety nigdy o niej nie pisałyśmy. Nie wiedzieliśmy jak jej pomóc. To bardzo trudny przypadek, ponieważ Mika nie podchodzi do człowieka,  i ucieka gdy go widzi. Trudno też było zrobić jakiekolwiek zdj. to zrobione jest na maksymalnym zoomie stałyśmy wtedy daleko. Mika mieszka na dworze u osób , które zabrały ją z lasu w ten fatalny dzień. Mika boi  się człowieka, dlatego za każdym razem ucieka tylko w jedno miejsce ,gdzie zbite są deski i nikt nie może tam wejść ,nawet włożyć ręki. To nie jest buda, nie da się tam nawet zrobić podłoża, jest goła ziemia. W tym miejscu czuje się bezpiecznie i przeczekuje do momentu, kiedy człowiek odchodzi. Tam śpi, odpoczywa, spędza większość czasu. Do dyspozycji ma całe podwórko, po którym biega tylko gdy na horyzoncie nie ma człowieka. Potem wraca do swojej oazy, która niestety w zimę nie ochroni ją przed niską temperaturą, wiatrem i śniegiem- pies śpi na gołej ziemi.  Nie stać nas na leczenie psa przez behawiorystę natomiast fachowcy w tej dziedzinie podsunęli nam pomysł.Jedynym wyjściem jest rozebrać te deski. I zrobić jej tam bezpieczne i ciche miejsce, które będzie przypominać poprzednie. Pies  tylko tam czuje się bezpiecznie i 


tylko tam się chowa. Na chwilę obecną potrzebujemy dużą budę z wejściem bocznym, ocieplaną, która będzie imitowała jej poprzednie schronienie, ale będzie bezpieczne i ciepłe. Na  ten czas tylko tyle możemy dla niej zrobić, koszty behawiorysty lub hotelu w którym mogłaby na nowo uczyć się człowieka przerosły nasze wyobrażenie i nie jesteśmy w stanie jej tego zapewnić. Kwota jest spora jak na budę, ale chcemy zagospodarować jej to miejsce w bardzo podobny sposób jak miała do tej pory.Prawdopodobnie spędzi tam resztę swojego życia, dlatego nawet strona wejścia do budy, dach i wygląd nowego schronienia musi stwarzać  wizualne pozory poprzedniego miejsca .Buda będzie robiona na zamówienie. Za resztę kwoty jeżeli takowa zostanie, zakupimy karmę. 


Aktualizacje


 • Tola Olszewska - awatar

  Tola Olszewska

  26.10.2019
  26.10.2019

  Aktualizacja! Buda dla Miki gotowa :)! Dziękuję wszystkim za każdy grosik, to dzięki Wam Mika, będzie miała ciepłe i bezpieczne schronienie! W poniedziałek jedziemy j zawieźć budę, zdemontować dotychczasowe schronienie, jakim były deski. Trzymajcie kciuki !- Mam nadzieję, że Mika wejdzie do swojego nowego, pięknego domku:) Zostało trochę pieniędzy ze zbiórki, kupimy karmę dla Miki, a resztę przeznaczymy na kolejne potrzebujące psy.

  Zdjęcie aktualizacji 38 989

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.09.2019
  24.09.2019

  Aż mnie serce zabolało, mam nadzieję że jak najwięcej osób wesprze.

  • Tola Olszewska - awatar

   Tola Olszewska - Organizator zbiórki

   21.10.2019
   21.10.2019

   Buda niebawem będzie gotowa, niedługo edytuję post, dziękujemy❤️🤗

 • Robert Staszyński - awatar

  Robert Staszyński

  07.09.2019
  07.09.2019

  Pomozcie biedulce podajcie adres gdzie mozna karme wyslac

1 200 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób
Tola Olszewska - awatar

Tola Olszewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 50

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
55
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ola17 - awatar
Ola17
20
Joanna - awatar
Joanna
50
Patryk - awatar
Patryk
10
Inka - awatar
Inka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij